Sopeli Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sopeli Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sopeli Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Sopeli Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında Orman içinde
Manzara
Göl manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sopeli Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Sopeli Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Sopeli Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sopeli Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Sopeli Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sopeli Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sopeli Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sopeli Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Sopeli Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sopeli Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sopeli Restaurant Hakkında

Doğayla iç içe olmayı, rengarenk çiçekleri, ormanı, gölü seviyorsanız sizi tüm bunların tek bir adreste buluştuğu Sopeli Doğal Yaşam Köyü’yle tanıştırmak istiyoruz. Yıllar önce farklı isimlerle başladığımız bu hizmet sektörüne, Sapanca’da yeni bir konsept ile devam ediyoruz.

Bu sektörde tecrübeli olduğumuz için misafirlerimizin nasıl ağırlanması gerektiğini iyi biliyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadan, güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla kaliteyi sizinle buluşturuyoruz. En güzel servisi verebilmek, en lezzetli etleri sunabilmek ve bunları en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmek için çalışmaktayız.

Sopeli Sapanca’da faaliyet gösteriyor. Doğal Yaşam köyümüze özel araçlarınızla gelmek isterseniz park konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Geniş bir otoparkımız bulunuyor ve buraya istediğiniz zaman istediğiniz şekilde park edebiliyorsunuz.

Eşsiz manzaramız nikah sonrası yemeklerinizi unutulmaz kılacak. Geniş açık alanımız çim zeminden oluşuyor. Masalarımızı buraya özenle yerleştirmekteyiz. Bungalov yapıların, gölün üstüne dizayn edilmiş iskelenin, taş köprünün ve daha birçok detayın açık alanımızda bulunduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda büyük bir kapalı alanımız da mevcut. Kötü hava şartlarında veya isteğiniz durumunda bu alanımızı da kullanabilmektesiniz. Yüksek tavan ile dizayn edildiğini, ortada büyük bir şöminenin olduğunu ve şık masa, sandalye ve ışıklandırmaların kullanıldığı bu alan, nikah sonrası yemekleriniz için çok uygun olarak faaliyet gösteriyor. Masa ve sandalyeleri birleştirebilir ve sevdiklerinizle tek bir masada keyifli sohbetler etmenizi sağlayabiliriz.

Sopeli Doğal Yaşam Köyümüzde sadece nikah sonrası yemeklerinizi değil, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümler ve daha birçok toplu davetinizi de gerçekleştirebilmektesiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle planladığınız tarihten en az 2 hafta önce iletişime geçmek. Böylelikle çok daha iyi bir hizmetle karşılaşacaksınız.

Bu toplu davetlerinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz, doğal ürünler ile hazırladığımız birçok farklı tadı deneme şansına sahip olacaksınız. Üstelik çok uygun fiyatlarla.

Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mahmudiye Mah.Dereiçi Mevki No:61

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sopeli Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.