Rastaban

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rastaban
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Rastaban Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Rastaban Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rastaban Sık Sorulan Sorular

Rastaban düğün fiyatları ne kadar?

Rastaban düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Rastaban düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Rastaban kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rastaban 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Rastaban düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rastaban düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Rastaban düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rastaban düğün dışında bayi toplantısı, nişan, baby shower, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Rastaban Hakkında

Henüz dışarıdan baktığınızda bile tazını yansıtarak dikkatinizi çeken Rastaban’a nikâh sonrası yemeği organize etmek için davetlisiniz!

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz nikâh töreni ardından nezih bir gece tasarlamak için hazırlıklara başlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte masalarınızı kurarken, şık salonumuzun dekorasyonunu tamamlayacak dokunuşlar yapmaya özen gösteriyoruz.

Hazırlıklara başlarken farklı süslemeleriyle dikkat çeken davet alanlarımızı davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Ayrıca güzel havalarda arka bahçemiz adeta huzura açılan bir kapı… Nerede nikâh sonrası yemeği tasarlamak istediğinizi siz karar vermelisiniz. Çünkü bütün detayları ile özel olan bu gecenin istekleriniz doğrultusunda ve eksiksiz bir şekilde düzenlenmesini istiyoruz. Bu yüzden rengârenk ışıklandırmalarla ışıl ışıl davet alanlarımızda hayal ettiğiniz konseptlere uygun süslemeler yapıyoruz. Bu konuda organizasyon firmalarından destek almak tercihimiz oluyor. Sade bir şıklık için ise zaten doğru adrestesiniz. Zarif bir şekilde tasarlanan davet masalarınız ziyafetleriniz için hazır!

Davet menülerinizi soracak olursanız, Rastaban mutfağında hazırlıklar yapılıyor. Birbirinden farklı ve özel lezzetler sizi bekliyor. Karar vermeniz için görüşmeler sırasında bazı lezzetlerimizi deneyebilirsiniz. Tatlı bir başlangıç yapmak isteyen çiftlerimizin ilk ziyafeti için taze ürünler kullanıyoruz. Nikâh sonrası davetleriniz konuklarınız tarafından uzun süre konuşulacak. Sunduğumuz sağlıklı ve lezzetli tatlarla geceniz benzersiz olacak. Menülerimizde yer alan tatların özgün olduğunu da belirtmek isteriz. Sunum konusunda da son derece hassas davranıyoruz. Bir lezzetti taçlandıran sunumdur!

Rastaban Sakarya menülerinden özenle seçilen tatların şık sunumlarla lezzet şölenine dönüştüğü gecenize arka fondan hafif müzik de eşlik ediyor. Aileniz ve dostlarınızla hoş sohbetler ederken keyifli de bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz de Rastaban Adapazarı’nda nikâh sonrası yemek, kutlama, iş ve aile toplantısı düzenlemek isterseniz, acele edin! İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Burak Sok. N: 33 Aşağı Dereköy- Adapazarı/ Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rastaban Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.