Nehir Sefası

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nehir Sefası
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Nehir Sefası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Nehir Sefası Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Nehir Sefası Sıkça Sorulan Sorular

Nehir Sefası düğün fiyatları ne kadar?

Nehir Sefası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Nehir Sefası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Nehir Sefası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nehir Sefası 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nehir Sefası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nehir Sefası düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Nehir Sefası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nehir Sefası düğün dışında nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Nehir Sefası Hakkında

Nikâhınızdan sonra sevdiklerinizle beraber kutlama yapmak istiyorsunuz. Nehir Sefası’nda düzenlenecek bir yemek organizasyonuna ne dersiniz?

Şık bir mekânız. Aksesuarlar ve özenle hazırladığımız sunum tabakları eşliğinde nikah sonrası yemeğinizi düzenliyoruz. Masa ve sandalyeler, ışıklandırmalar, dekorlarımızla fark yaratıyoruz.
Peki, Sakarya Park Nehir Sefası’nda hangi lezzetleri sunuyoruz?

En özel lezzetlerimizi bir araya getirerek davet menüleri oluşturuyoruz. Yemeklerimizi profesyonel aşçılarımız hazırlıyor. Gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz, dostlarınızla keyifli bir gece sunan mekânımızda oldukça uygun fiyat avantajları sizi bekliyor. Üstelik belediye bünyesinde yer aldığımız için de güvenilir bir restoranız.

Davetiniz öncesinde kişi sayınızı paylaşmak ve menümüzü incelemek için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde oldukça fazla sayıda misafir ağırlıyoruz. Bu yüzden mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız.

Yemeklerimiz profesyonel aşçılarımızın ellerinde hazırlanıyor. Mezeler günlük olarak sofralarınıza ulaşıyor. Menümüzde yer alan; başlangıç tabakları, ara sıcaklar, ana yemek ve salata çeşitlerinden hangilerini bir araya getirmek isterseniz seçimi size bırakıyoruz. Standart menüler oluşturabilirsiniz. Arzu ederseniz ise davetlileriniz menülerini davet esnasında kendileri de belirleyebilirler.

Geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuz için Sakarya nikah sonrası yemek mekânlarından ayrılıyoruz. Nikâh sonrası yemekleriniz dışında iş yemekleri, kurumsal etkinlikler, toplantılar, grup yemeklerinizi de bize emanet edebilirsiniz. Bugüne kadar birçok etkinliğe imza atan restoranımızda oldukça büyük bir ekip çalışıyor. Davetlilerin isteklerini yerine getirmek için hummalı bir çalışma yürüten arkadaşlarımızın hepsi alanında deneyim sahibi.

“Şehrin kalabalığın uzakta ama bir o kadar kolay ulaşım sağlanabildiği için merkezi bir noktadayız” diyebiliriz. Nehir manzarası eşliğinde sunduğu avantajlarıyla cezbeden restoranımız; eksiksiz bir organizasyon için sizi bekliyor. Gecenizi bize emanet edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken; sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla gecenizi planlamak için bekliyoruz!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahalle, 2098. Sok No:13, 54200 Erenler/Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nehir Sefası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.