Murat Restaurant

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Murat Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Murat Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Murat Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Murat Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Murat Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Murat Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Murat Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Murat Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Murat Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Murat Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Murat Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Murat Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Murat Restaurant düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Murat Restaurant Hakkında

25 yıldan daha uzun bir süredir gıda sektöründe kalite ve lezzet üstünlüğümüz ile bir marka haline geldik! 2008 yılında ise Murat Baklava Kebap Sakarya’da konuklarını ağırlamaya başladı!

Ayrıcalıklı hizmetler ve davetlerinize gösterdiğimiz özenle de Murat Restaurant ailelerimizin tercihi halime geldi. Açık ve kapalı alanlardan oluşan restoranımızın farklı alanlarında aynı anda 180 kişiye kadar davetliniz ile yemekli davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Siz de Murat Baklava & Kebap’ta eşsiz tatlar ile nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz! Organizasyon sorumlumuz ve ekip arkadaşlarımız konukseverlikleri ile yanınızda oluyorlar. Daha da önemlisi heyecanınıza ortak olarak davetlerinizi planlamasını yapıyorlar. Hazırlıklar için istekleriniz doğrultusunda açık ya da kapalı alanımızda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyorlar.

Salonumuzun iç kısmında kahverengi ve tonlarını kullanıyor olsak da şehir manzaralı terasımızda daha yumuşak renkler tercih ediyoruz. Beyaz örtüler ile süslediğimiz masalarınızda servis takımları ve kadehler ile ziyafetleriniz için hazır hale getiriyoruz!

Çiftlerimizin ilk ziyafeti için özel bir menü oluşturuyoruz! Kırmızı ve beyaz et seçenekleri ile ana yemek tercihlerinizi yapıyoruz. Kalabalık bir davet için standart menüler tercih ederken az sayıda davetli ile düzenlediğiniz yemeklerinizde alakart hizmet verebiliyoruz. Bütün tatlar için lezzet garantisi veriyor olsak da spesiyallerimizi denemenizi de tavsiye ederiz. Murat baklava kebabı, orijinal Adana, vali kebabı ise bunlardan bazıları! Gecenin sonu da tatlı bitiyor. Bu yüzden baklavalarımızdan yemeden geceyi bitirmeyin deriz...

Sakarya manzaralı terasımızda davetlerinizi düzenlemek için sabırsızlanıyoruz! Siz de Murat Baklava Sakarya adresinde bir davet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan restoranımızın iletişim formunu doldurmak. Eksiksiz olarak doldurduğunuz formu “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak iletmeyi de unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.