Kasr-ı Döner

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kasr-ı Döner
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Kasr-ı Döner Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kasr-ı Döner Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kasr-ı Döner Sıkça Sorulan Sorular

Kasr-ı Döner düğün fiyatları ne kadar?

Kasr-ı Döner düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kasr-ı Döner düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kasr-ı Döner kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kasr-ı Döner 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kasr-ı Döner düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kasr-ı Döner düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Kasr-ı Döner düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kasr-ı Döner düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kasr-ı Döner Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizde kalitenin ve güler yüzlü hizmetin ev sahipliği yapacağı bir restoranda buluşalım. Nereden bahsettiğimizi biliyor musunuz? Kasr-ı Döner’den bahsediyoruz.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimiz işletmemizde tüm amacımız gecenin sonunda buradan mutlu ayrılmanız. Bunu hem lezzetli yemeklerimizle hem de kaliteli hizmetimizle sağlamaya çalışıyoruz.

Kasr-ı Döner Serdivan/Sakarya’da faaliyet gösteriyor. Serdivan Alışveriş Merkezinin karşısında bulunan restoranımız, merkezi konumu sayesinde konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sunmakta. Hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarınızla rahat bir şekilde gelebilmektesiniz. Özellikle çevre ilçelerden veya uzaktan gelen misafirleriniz için oldukça önemli olan bu konuda sizi memnun ediyoruz.

İç mekânımızı tasarlarken beyaz rengini ağırlıklı olarak kullandık. Şık aksesuarlar ile dizayn ettiğimiz bu kapalı alanımıza geldiğiniz anda nezih bir ortamı fark edeceksiniz. Işıklandırmalarımız, masa ve sandalyelerimiz, masalarda kullanılan aksesuarlar ve daha birçok detayda kalitenin kendini gösterdiğini anlayacaksınız. Yüksek tavanımız sayesinde de konuklarımızı boğmuyor ve ferah bir ortam sağlıyoruz.

Masalarımızı organizasyonunuz için özel olarak yerleştiriyoruz. Gelecek kişi sayısına ve talebinize göre isterseniz ayrı ayrı masalar isterseniz de tek uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Böylelikle geniş bir alana ve rahat hareket imkânına sahip oluyorsunuz.

İşletmemizde sadece sizi değil çocuklarınızı da mutlu ediyoruz. Konuklarımız gecenin keyfini çıkarırken, minik misafirlerimiz ise onları bekleyen büyük oyun parkımızda eğlenecekler. Bir de palyaçomuzun olduğunu ve çocuklarınızı merak edip düşünmek zorunda olmayacağınızı da söyleyebiliriz.

Etlerimizin lezzetinden bahsetmek istiyoruz. Özenle seçtiğimiz etler profesyonel aşçılarımızın ellerinden geçiyor ve hızlı servis elemanlarımız tarafından sizlere sunuluyor. Kasr-ı Döner İskender kebabını mutlaka öneriyoruz. Geniş yelpazeli menümüz sayesinde bizi tercih edecek tüm konuklarımızın damak tadına hitap etmekteyiz. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Arabacıalanı Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No: 25-A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kasr-ı Döner Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.