Hakkı Ustanın Adana Sofrası

E-posta Gönder

  • Adapazarı, Sakarya.

Kapasite Bilgileri

Hakkı Ustanın Adana Sofrası
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Hakkı Ustanın Adana Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Hakkı Ustanın Adana Sofrası Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hakkı Ustanın Adana Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğün fiyatları ne kadar?

Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hakkı Ustanın Adana Sofrası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hakkı Ustanın Adana Sofrası 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hakkı Ustanın Adana Sofrası düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hakkı Ustanın Adana Sofrası Hakkında

İlk olarak 1950 yılında sektörde faaliyete başlayan ailemiz yıllar içinde size en iyi hizmeti vermek için kendini geliştirerek ilerlemiştir. Bugün Sakarya’da Hakkı Ustanın Adana Sofrası olarak hizmet veriyoruz. Özel davetleriniz için de yanınızda oluyor, mutluluğunuzu paylaşıyoruz!

Oturma düzeninde açık ve kapalı alanlarımız sayesinde her mevsim hizmet verebiliyoruz. Açık alanda 150 kişiye kadar kapalı alanda ise 300 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyoruz. Farklı masa düzenlemeleri ile sıcak ve samimi bir aile ortamı tasarlıyoruz. Kahve tonlarında tercih ettiğimiz masa ve sandalyelerimize ek olarak zarif bir şekilde süslemelerimizi de yapıyoruz. Masalarımızda çiçekler ve beyaz masa örtüleri kullanıyoruz. Porselen yemek takımları, su bardakları ve kadehler ile de ziyafetleriniz için masalarımızı hazır hale getiriyoruz.

Birlikte menü tadımları düzenleyerek nikah sonrası yemek menülerinizi belirliyoruz! Tadımlardan tutunda davet menülerinizin hazırlanmasına kadar her sunumumuzda görsel olarak da özenli menüler oluşturuyoruz. Eşsiz tatlar hazırlamak için en taze malzemeleri tercih ediyoruz. Kırmızı et menülerinizde et seçimine ayrıca dikkat ediyor, sağlık koşulları ve gıda güvenilirliği adına bütün önlemleri alıyoruz. Salata, meze, ara sıcak, ana yemek menüleri konusunda olan iddiamız kadar tatlılarımızda da aynı iddiaya sahibiz! Lezzet garantisi verilen menüler konuklarınızın beğenisine sunulurken alkollü ve alkolsüz içecek ikramlarımız da bulunuyor.

Hakkı Ustanın Adana Sofrası Sakarya’da konuklarınızı ağırlarken profesyonel ekibimiz güler yüzlü hizmet veriyor! Kendinizi özel hissedeceğiniz gecede kutlamalarınızı taçlandıran ekibimiz keyifli bir gece geçirmenizi vaat ediyor…

Eğer siz de nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı düzenlemek için bizi tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede Hakkı Ustanın Adana Sofrası Adapazarı/ Sakarya’da gerçekleştireceğiniz davetler için hazırlıklara başlayabilir ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah. Bosna Cad. No:66 Adapazarı / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.