Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında
Manzara
Göl manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık Sıkça Sorulan Sorular

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğün fiyatları ne kadar?

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık düğün dışında nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık Hakkında

Nikah sonrası yemeği düzenlemek için aradığınız tüm özelliklerin tek bir işletmede buluştuğunu ve size sunulduğunu söylesek? Bu işletmenin adı Ehlikeyf Restaurant. Konuklarımıza eşsiz doğa manzarasını ve Sapanca Gölü’nün panoramik manzarasını sunarken kaliteli sunumlarımızla da keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacağız. Bunu yaparken müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaya özen gösterecek ve konuklarımızı buradan memnun bir şekilde göndermeyi hedefleyeceğiz.

Ehlikeyf Sapanca mevkiinde faaliyet gösteriyor. Sakarya’nın hem merkezinden hem de çevre ilçelerinden kolay bir şekilde gelebilmektesiniz. Hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarını tercih edebiliyor ve kolay lokasyonumuz sayesinde restoranımızı kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Geniş bir otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim.

Restoranımızda mavinin huzurunu ve yeşilin sonsuz keyfini 2013’ten beri konuklarımızla paylaşmaktayız. Alabildiğine çimden oluşan açık alanımızdaki masaların göle sıfır bir konumda olduğunu belirtmek istiyoruz. Sıra sıra uzanan masalarımızı organizasyonunuz için düzenleyebilirsiniz. Bu masaların üstünü büyük bir şemsiyeyle kapatabiliyoruz. Böylelikle hem güneşten hem de kötü hava şartlarından etkilenmeden keyifli dakikalara sahip olabiliyorsunuz. Çocuklarınızın koşturması ve oynaması için de bir bölüm ayırdık. Siz etkinliğinizin keyfini çıkarırken çocuklarınız yanınızda sıkılmayacak ve doğanın tadını çıkarabilecekler.

Nikah sonrası yemekleri dışında bu alanda bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, açılışlar, iş yemekleri, yıldönümleri ve doğum günleri gibi toplu davetleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle planladığınız tarihten en az 2 hafta önce iletişime geçmek. Böylelikle hem size daha iyi bir hizmet verebilir hem de davetinizde istediğiniz tüm detayları yerine getirebiliriz.

Bizi tercih ettiğiniz taktirde, size sunduğumuz bu manzara eşliğinde yiyeceğiniz lezzetli yemekleri çok uygun fiyatlarla tercih edebilme avantajına da sahip olacaksınız. Balık çeşitlerimizin yanında ızgarada et menülerine de sahip olabiliyorsunuz. Ehlikeyf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Rüstempaşa Mah. Richmond Spa Yanı - Göl kenarı Sapanca

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sapanca Ehlikeyf Canlıbalık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.