Nikah Sonrası Yemeği Sakarya

Beylik Kebap

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beylik Kebap Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beylik Kebap Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Beylik Kebap Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Beylik Kebap Sıkça Sorulan Sorular

Beylik Kebap düğün fiyatları ne kadar?

Beylik Kebap düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Beylik Kebap düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Beylik Kebap kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beylik Kebap 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Beylik Kebap düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beylik Kebap düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Beylik Kebap düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beylik Kebap düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Beylik Kebap Hakkında

1999 yılında ilk kez konuklarına kapılarını açan Beylik Kebap kısa zamanda Sakarya’da sevilen bir marka haline geldi. Her geçen gün gelişmeyi ve büyümeyi prensip haline getiren bir ekiple birlikte çalışarak emin adımlarla ilerledik.

Zamanla Beylik Kebap Adapazarı’nda “Şehrin misafirhanesi” haline geldi. Bugün 2 katlı geniş ve ferah salonları olan yerimizde hizmet veriyoruz. Üstelik nikâh sonrası yemek, aile ve iş toplantılarınız için özel salon seçeneği de sunabiliyoruz. Restoranımızın üst katında yer alan VIP salonlarımızda istediğiniz gibi bir yemek organize etme şansımız da var. Burada U masa düzeninde 50 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Salonlumuzda ise farklı oturma düzenleriyle 150 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabileceğimiz alan mevcut.


Yapılması gereken yalnızca dikdörtgen masaları birleştirmek davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturmak. Ses sistemi, barkovizyon ekranı bulunan salonumuzda ayrıca; kadın, erkek mescit ve çocuk oyun alanı da bulunuyor. Yemekleriniz için temin ettiğiniz bir kayıt varsa arka fondan hafif müzik de eşlik edebilir. Sizin için özel olan bütün konuklarınızı önemsiyor ve konforlu bir davet düzenliyoruz. Şık bir atmosfer yaratmak için temiz beyaz renk masa örtüleri seriyor veya konuklarınıza servis açıyoruz. Arzu ederseniz küçük detaylarla süslemeler de yapabilirsiniz.


Davet menülerinden de bahsetmek isteriz! Beylik Kebap menüleri geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte kırmızı etin en güzel hallerini konuklarınıza sunma şansı vermektedir. Geleneksel tatları özenle hazırlıyor, yıllardır kullandığımız tarihlerle vazgeçilmez tatlar sunuyoruz. Salata, ara sıcak ve tatlı konusunda da kebaplarımız kadar iddialıyız. Kutlamalarınızı tatlandırmak için tatlılarımızı ve baklava çeşitlerimizi denemenizi tavsiye ederiz.


Siz de bir ân önce Beylik Kebap iletişim formunu doldurarak nikâh sonrası aile yemeklerinizi düzenleyebilirsiniz. Eşsiz tatlar ve güler yüzlü hizmet için doğru adrestesiniz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah.Bosna Cad. No: 77 Adapazarı/ Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.