Beyaz Ev Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Ev Cafe Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Beyaz Ev Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beyaz Ev Cafe Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Ev Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Ev Cafe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Ev Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Beyaz Ev Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Beyaz Ev Cafe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyaz Ev Cafe Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Beyaz Ev Cafe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyaz Ev Cafe Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Beyaz Ev Cafe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Ev Cafe Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beyaz Ev Cafe Restaurant Hakkında

Samimi ve sıcak bir ortamda sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirirken lezzetli yemekler mi yemek istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Konuklarımızın özel günlerine birçok kez ev sahipliği yapan işletmemizde, sizi ağırlamak için de sabırsızlanıyoruz.

Beyaz ev, adından da anlaşılacağı gibi beyaz bir renkle dizayn ettik ve ev şeklinde olmasına özen gösterdik. Herhangi bir işletmeye değil de sanki evinize geliyormuşsunuz hissini her unsurda fark ettirmeye çalışıyoruz. Samimi ve sıcak ortamımız, güler yüzlü hizmetimiz ve tatlı bahçemiz bunlardan birkaçı.

Organizasyonlarınızı ister açık alanımızda isterseniz de kapalı alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Geniş çim alandan oluşan bir bahçemiz bulunuyor. Ağaçların ve renkli çiçeklerin tamamladığı bu bahçeye masalarımızı çıkarabiliyoruz. Havanın ve ortamın keyfini çıkarabileceğiniz bu bahçemizde hem konforun hem de doğayla iç içe olmanın çok önemli olduğunu düşünen konuklarımız için ideal güzellikte. Bahçe manzaralı olan ve açılır-kapanır camekânla çevrili alanımızın da geceniz için hazır olacağını hatırlatalım. Bir de tamamen kapalı alanda bulunan bir bölümümüz bulunuyor. Tamamen sizin isteğinize kalmış bu alanların hepsini tercih edebilirsiniz.

Yeter ki bizimle organizasyonunuzdan en az 2 hafta önce iletişime geçin. Böylelikle hem bu konuda hem de isteklerinizi karşılama konusunda en iyi hizmeti verebilecek zamana sahip olacağız.

Beyaz Ev Cafe Sakarya’nın Serdivan ilçesinde faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebilmektesiniz. Büyük bir otopark alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanacağınızı da belirtelim.

Bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve anında iletişime geçebilirsiniz. Beyaz Ev Cafe & Restaurant farkını her detayda hissedeceksiniz.

Sadece nikah sonrası yemeklerinde değil, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, iş yemeklerinde, kurumsal etkinliklerde ve bayi toplantıları gibi toplu davetlerde de bizi tercih edebilmektesiniz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kemalpaşa Mah. Bağlar Cad. No: 108 Serdivan / Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Ev Cafe  Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.