Nikah Sonrası Yemeği Nevşehir

Tandırevi Restaurant

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tandırevi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tandırevi Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Tandırevi Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Tandırevi Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Tandırevi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tandırevi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tandırevi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tandırevi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tandırevi Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Tandırevi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tandırevi Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Tandırevi Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tandırevi Restaurant düğün dışında kına, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Tandırevi Restaurant Hakkında

Nevşehir merkezde Uçhisar mevkiinde uzun yıllardır misafirlerimizi ağırlıyoruz. Yöresel yemeklerimiz ve şaraplarımız ile yerli ve yabancı misafirlerimizi restoranımızda konuk ediyoruz. Turistik bir bölgede olmamız sebebi ile çok kalabalık kitleleri aynı anda ağırlamaya ve onlara hizmet etmeye çok alışığız. Bu sebeple rahatlıkla ve içtenlikle söyleyebiliriz ki grup organizasyonlarınız için bize sonuna kadar gözü kapalı şekilde güvenebilirsiniz.

Restoranımızda düzenlediğimiz toplu etkinlikler çok fazla çeşitliliğe sahip. Düğün ve nişan törenlerinden tutun da kına gecesi ve kurumsal etkinliklere kadar her alanda konuklarımızı ağırlayabiliyoruz. Sizin bugün burada bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin hangi organizasyonla ilgili olduğunu gayet iyi biliyoruz ve evet, nikâh sonrası yemeklerini de aynı özen ve titizlik ile düzenliyoruz.

Tandır Evi Restaurant Nevşehir’in eski yapısına uygun olacak şekilde Selçuklu mimarisi ile inşa edilmiştir. Bu sebeple hem dışarıdan hem de içeriden oldukça otantik bir görünüme sahiptir. Böylelikle bulunduğumuz bölgenin genel görünümüne de uyum sağlıyoruz. Toplamda 600 kişilik bir davetli ağırlama kapasitesine sahip restoranımız sayıdan da anlayabileceğiniz üzere oldukça geniş bir alana sahip. Bu sayede çok büyük organizasyonları rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Eğer kalabalık bir aile ve arkadaş çevresine sahipseniz burası tam size göre. Bizimle önceden iletişime geçtiğiniz takdirde restoranın tamamını size ayırabiliriz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı yapımız sayesinde ferah ve aydınlık bir ortamda rahatça yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Yöresel yemeklerin ön planda olduğu ancak dünya mutfağının da en sevilen örneklerinin başarılı bir şekilde yapıldığı zengin bir menümüz var. Usta aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerimizde her zaman kaliteli ürünler kullanıyor ve yemeklerimizin lezzetinden emin oluyoruz. Dilerseniz size özel bir set menüyü bütçenize göre birlikte belirleyebilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Bul. Uçhisar / Nevşehir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.