Tandırevi Restaurant

E-posta Gönder

  • Merkez, Nevşehir.

Kapasite Bilgileri

Tandırevi Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Tandırevi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tandırevi Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir dışında Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Tandırevi Restaurant Sık Sorulan Sorular

Tandırevi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tandırevi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Tandırevi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Tandırevi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tandırevi Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tandırevi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tandırevi Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Tandırevi Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tandırevi Restaurant düğün dışında kına, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tandırevi Restaurant Hakkında

Nevşehir merkezde Uçhisar mevkiinde uzun yıllardır misafirlerimizi ağırlıyoruz. Yöresel yemeklerimiz ve şaraplarımız ile yerli ve yabancı misafirlerimizi restoranımızda konuk ediyoruz. Turistik bir bölgede olmamız sebebi ile çok kalabalık kitleleri aynı anda ağırlamaya ve onlara hizmet etmeye çok alışığız. Bu sebeple rahatlıkla ve içtenlikle söyleyebiliriz ki grup organizasyonlarınız için bize sonuna kadar gözü kapalı şekilde güvenebilirsiniz.

Restoranımızda düzenlediğimiz toplu etkinlikler çok fazla çeşitliliğe sahip. Düğün ve nişan törenlerinden tutun da kına gecesi ve kurumsal etkinliklere kadar her alanda konuklarımızı ağırlayabiliyoruz. Sizin bugün burada bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin hangi organizasyonla ilgili olduğunu gayet iyi biliyoruz ve evet, nikâh sonrası yemeklerini de aynı özen ve titizlik ile düzenliyoruz.

Tandır Evi Restaurant Nevşehir’in eski yapısına uygun olacak şekilde Selçuklu mimarisi ile inşa edilmiştir. Bu sebeple hem dışarıdan hem de içeriden oldukça otantik bir görünüme sahiptir. Böylelikle bulunduğumuz bölgenin genel görünümüne de uyum sağlıyoruz. Toplamda 600 kişilik bir davetli ağırlama kapasitesine sahip restoranımız sayıdan da anlayabileceğiniz üzere oldukça geniş bir alana sahip. Bu sayede çok büyük organizasyonları rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Eğer kalabalık bir aile ve arkadaş çevresine sahipseniz burası tam size göre. Bizimle önceden iletişime geçtiğiniz takdirde restoranın tamamını size ayırabiliriz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı yapımız sayesinde ferah ve aydınlık bir ortamda rahatça yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Yöresel yemeklerin ön planda olduğu ancak dünya mutfağının da en sevilen örneklerinin başarılı bir şekilde yapıldığı zengin bir menümüz var. Usta aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerimizde her zaman kaliteli ürünler kullanıyor ve yemeklerimizin lezzetinden emin oluyoruz. Dilerseniz size özel bir set menüyü bütçenize göre birlikte belirleyebilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.