Kapadokya Öykü Evi Cave Otel

E-posta Gönder

  • Ürgüp, Nevşehir.

Kapasite Bilgileri

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğün fiyatları ne kadar?

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Kapadokya Öykü Evi Cave Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kapadokya Öykü Evi Cave Otel Hakkında

Ürgüp’e bağlı Ayvalı köyünde Gomeda Vadisi’nde yer alan yeşilliklerin içerisinde Öykü Evi Cave Hotel Kapadokya ismiyle uzun yıllardır başarıyla hizmet veriyoruz. Yeryüzü mucizesi olan Kapadokya’da peri bacalarıyla şekillenmiş kaya odalarından oluşan butik otelimiz içerisinde hem dinlenebilir hem de sevdiklerinizle birlikte özel davetlerinizi eğlenceli ve lezzetli bir şekilde kutlayabilirsiniz.

“Burada bir gece geçirdiğinizde sizin de bir öykünüz olacak.” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta her zaman başarılı ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyor, isteklerinizi yerine getiriyoruz. Butik otelimiz içerisinde 6 suit, 1 deluxe ve 2 standart oda bulunuyor. Her odanın kendine ait bir terası olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Odalarımızdaki televizyon, DVD ve internet dış dünyayla bağlantınızı kolayca sağlıyor. Derenin ruha huzur veren sesine bülbüllerinin serenadı eşlik ederken sabah terasta yapacağınız köy kahvaltısı güne zinde ve mutlu başlamanıza yardımcı oluyor. Kış aylarında kafeteryamızdan göreceğiniz kar manzarasının ise ruhunuzu dinlendireceğine emin olabilirsiniz.

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri şüphesiz sevdiğiniz kişiyle bir ömrü paylaşmaya “Evet” dediğiniz zamandır. Manevi anlamı böyle önemli kararınızı sevdiklerinizle birlikte kutlamak isterseniz 20 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitemizle size yardımcı olmaya her daim hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Lezzetli yemekler sunan restoranımızda usta aşçılarımız tadı damağınızda kalacak bir menü listesi oluşturuyor. Dilerseniz davetiniz öncesi mutfağımızı ziyaret ederek tadım yapabilirsiniz. İster önceden belirlediğiniz bir menüyü isterseniz de konuklarınızın istekleri doğrultusunda hazırlanan lezzetli yemekleri etkileyici sunumlarla masalarınıza getiriyoruz.

Yüzyıllardır nice medeniyetleri barındıran kayalara şimdi siz de kendi ayak izlerinizi bırakma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Öykü Evi Kapadokya’ya ulaşmak ve sunduğumuz hizmetlerin neler olduğunu tüm detaylarıyla öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.