Nikah Sonrası Yemeği Nevşehir

Kapadokya Hill Hotel & Spa

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kapadokya Hill Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kapadokya Hill Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kapadokya Hill Hotel & Spa Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Kapadokya Hill Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Kapadokya Hill Hotel & Spa düğün fiyatları ne kadar?

Kapadokya Hill Hotel & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kapadokya Hill Hotel & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kapadokya Hill Hotel & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kapadokya Hill Hotel & Spa 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kapadokya Hill Hotel & Spa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kapadokya Hill Hotel & Spa düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kapadokya Hill Hotel & Spa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kapadokya Hill Hotel & Spa düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Kapadokya Hill Hotel & Spa Hakkında

Kapadokya Hill Hotel & Spa olarak özel günlerinizde davetlilerinizle beraber çiftleri ağırlıyor, gecelerinizi güzelleştiriyoruz.


Evliliğinizi kutladığınız bu özel gecede bizi tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber hayal ettiğiniz geceye bizimle beraber kavuşabilecek, şık ve nezih ortamımızda nikah sonrası yemeği organizasyonlarınızı gerçekleştiriyorsunuz.


Göre kasabasının mevkiinde tarihi bir manzaraya açılıyor kapılarımız. Konaklama ya da nikah sonrası yemeği organizasyonları için faaliyet gösteriyor, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlıyoruz.


Mimarisine hayran bırakacak Kapadokya Hill Hotel & Spa ile beraber birbirinden değişik tasarıma sahip alanlarımızda konforlu bir konaklamanın yanı sıra özel anlarınızı da kutlayabiliyorsunuz.


Gelelim nikah sonrası yemeği organizasyonlarınıza.


İster restoranımızda isterseniz de Turasırlı Toplantı Salonu’nda sevdiklerinizle beraber buluşabilir, hayal ettiğiniz nikah sonrası yemeği organizasyonunu tasarlayabilirsiniz.


Profesyonel ekibimizle beraber hayal ettiğiniz organizasyonları sağlıyor, ekibimizde bulunan herkesin farklı görevleri bulunuyor. Mutfak ekibimizden başlayarak deneyimli servis elemanlarımıza kadar birçok ekip üyemiz bulunuyor. Ekip arkadaşlarımızla beraber nikah sonrası yemekleriniz için eşsiz lezzetler sunuyoruz.


İstediğiniz lezzetleri menülerimizden seçebilir, misafirlerinize özel menüler oluşturabilirsiniz. İster sabit isterseniz ise anlık olarak karar vereceğiniz menüleriniz ile beraber geceniz oldukça güzel ve şölen havasında geçecek.


Dilerseniz nikah sonrası organizasyonlarınızın bitiminde konaklama için bizi tercih edebilirsiniz. Aynı zaman Kapadokya turu yapmak isteyen misafirlerimiz için birlikte çalıştığımız turları inleyerek nikah sonrası yemeği organizasyonunuzu unutulmaz saatlere dönüştürebilirsiniz.


Biz Kapadokya Hill Hotel & Spa Nevşehir ailesi olarak tüm detayları sizin için planlayabilir, dilerseniz balon turu da yapabilir, eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Nikah sonrası yemeği organizasyonlarınız için bizi tercih etmek istiyorsanız bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Sayfamızda yer alan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilir, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşabilirsiniz. En güzel lezzetlerimizi masalarınıza ulaştırmak için çok heyecanlıyız!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Niğde Yolu 4.km Göre Kasabası Niğde Caddesi No1, Afetevleri Mahallesi, 50110 Nevşehir Merkez/Nevşehir

 • Haritadaki Konumu

  Kapadokya Hill Hotel & Spa Yol Haritası

Kapadokya Hill Hotel & Spa Düğün Yorumları (1)

Ceylan & Hüseyin

Düğün Tarihi: 05.10.2019

05.10.2019 Tarihinde olan düğün sonrası 08.10.2019-12.10.2019 arasında bir tatil düşünüyorduk, ve internetten yorumlar üzerine bir araştırma yaparak kapadokya hill oteli tercih ettik. Sessiz sedasız yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir yer gitmeden anlaşılıyor. Bunun üzerine Kapadokyayı merak etmem... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.