Nikah Sonrası Yemeği Nevşehir

Jerveni Cave Hotel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Jerveni Cave Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Jerveni Cave Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Jerveni Cave Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Jerveni Cave Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Jerveni Cave Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Jerveni Cave Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Jerveni Cave Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Jerveni Cave Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Jerveni Cave Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Jerveni Cave Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Jerveni Cave Hotel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Jerveni Cave Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Jerveni Cave Hotel düğün dışında kına, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, parti ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Jerveni Cave Hotel Hakkında

Otantik yapımız ve tarihi dokumuz ile konuklarımızı Jerveni Cave Hotel’e bekliyoruz. Otelimiz Ürgüp’te faaliyet gösteriyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimizi ve konuklarımıza sıcak ve aile ortamı sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar samimi bir otelde hem konaklamak hem de nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek istemez misiniz?

Öncelikle Jerveni isminin nereden geldiğinden basetmek istiyoruz. Bir zamanlar Rumlarla Türklerin bir arada kardeşçe yaşadığı bu kasabada, Lozan Antlaşması gereğince 1924 yılında bir mübadele yapılmıştır. Bu mübadelede Mustafapaşa’daki Ortodoks Rumlar Yunanistan’a, Yunanistan’ın Kastorya bölgesindeki Jerveni köyünde yaşayan Müslüman Türkler ise Sinasos, Mustafapaşa’ya yerleştirilmiştir. İşte bu mübadillerin anılarını yaşatmak ve yaşanmış onca seneyi diri tutmak için Jerveni ismini otelimizde tercih ettik. Otelimiz’in odaları ise isimlerini Jerveni köyünün bağlı olduğu Kastorya ve civar köylerden almaktadır.

Otelimizin tasarımının Kapadokya’ya uygun olarak tasarlandığını fark edeceksiniz. Bu tasarımı ve detayları iç tasarımımızda da göreceksiniz. Otelimizin restoranında küçük ve tatlı masalarımız bulunuyor. Duvarlarda yöresel aksesuarların sergilendiği bu restoranımızda yemek organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Masa ve sandalyelerin süslenmesi talebinde bulunursanız, anlaşmalı organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz.

Otelimizde restoranımız dışında, küçük bir mübadele müzesi açmış bulunuyoruz. Bu müzede çok eski evrak, kılık kıyafet ve ev eşyalarını sergiliyoruz.

Organizasyonunuzdan önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz, birbirinden farklı dekore edilmiş 10 oda ile hizmet veriyoruz. Bu odalarımızı tercih etmek isterseniz biraz bilgi verelim. Kastorya, Drenoveni, Zabordin, Vişeni, Babçor, Oşeni, Dombeni, Silveni, Korişta ve Olişta adını verdiğimiz odalarımızın hepsi birbirinden farklı bir tasarıma ve farklı özelliklere sahip. Siz hangisini seçeceksiniz?

Jerveni Cave Kapadokya’ya geldiğinizde tercih etmeniz ilk otellerden biri olacak. Kaliteli hizmetimizi tercih etmek ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yukarı Mah. Zafer Cad. No:17 Köprü Yanı Mustafapaşa Kasabası

 • Haritadaki Konumu

  Jerveni Cave Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.