Akhal Teke Garden Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akhal Teke Garden Restaurant - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Akhal Teke Garden Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Akhal Teke Garden Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Akhal Teke Garden Restaurant Sık Sorulan Sorular

Akhal Teke Garden Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Akhal Teke Garden Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akhal Teke Garden Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Akhal Teke Garden Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akhal Teke Garden Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akhal Teke Garden Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akhal Teke Garden Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Akhal Teke Garden Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akhal Teke Garden Restaurant düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, piknik, kına, açılışlar, nişan, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Akhal Teke Garden Restaurant Hakkında

Nevşehir’de sevdiğiniz kişi ile ortak bir gelecek için ilk adımlarınızı attıktan sonra gerçekleştireceğiniz nikâh sonrası yemeği için uygun bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru sayfadasınız! Akhal Teke Garden Restaurant olarak uzun yıllardır toplu yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz davetlerden sonra konuklarımızı hep memnuniyet içinde mekânımızdan uğurladık. Misafirlerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi yeni organizasyonlara ev sahipliği yapma konusunda motive ediyor. Her zaman en kaliteli hizmeti en iyi fiyata konuklarımıza sunmayı amaçladığımız işletmemizde geçirdiğiniz zamandan keyif almanız için güler yüzlü ekip arkadaşlarımız tüm isteklerinizi karşılıyor. Aynı zamanda oldukça konforlu bir alan da oluşturduk ki bu sayede de yemeğiniz boyunca kendinizi rahat bir ortamda buluyorsunuz.

Peki Akhal Teke At Çiftliği & Garden Restaurant olarak ne gibi hizmetler sunuyoruz gelin bunlardan bahsedelim!

Mekânımızda 100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde sevdikleriniz ile gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için özel oturma düzenleri kurma imkânına sahibiz. Bu sayede yemeğe katıldığınız tüm konuklarınız ile hoş bir sohbetin tadını çıkarma fırsatını yakalıyorsunuz. Sahip olduğumuz yeşilliklerle bezeli bahçemizde doğayla iç içe bir ortamda lezzetli yemeklerimizin tadını çıkarabilirsiniz. Yeşil bahçede bizce en güzel duran renk beyaz. Bu sebeple masa ve sandalyelerimizi bu renkte tercih ettik. Davetinizde konuklarınıza sunulacak yemekleri seçmek adına menü tadımlarına katılma imkânına da sahipsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında geleneksel Anadolu lezzetlerinden Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan bir yelpazede damak zevkinize en uygun yemekleri tercih edebilirsiniz.

Dostlarınız ve akrabalarınız ile keyifli bir nikâh sonrası yemeği gerçekleştirmek için Akhal Teke Garden Restaurant’ı tercih ediyorsanız sayfanın üst köşesinde bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aydınaltı Mah. Gesteriç Sk. No:21

 • Nasıl gelinir?

  Avanos şehir merkezinden ırmak boyu 3 km de

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Akhal Teke Garden Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.