Yalı Kızı Meyhane

E-posta Gönder

Yalı Kızı Meyhane Hakkında

Nikah töreniniz sonrası sevdiklerinizle kutlama yapacağınız çok şık bir mekan arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yalı Kızı Meyhane olarak Küçükyalı sahil bandında bulunuyoruz. 500 kişi kapasiteli mekanımızda yeni nesil meyhane olarak başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Konsept olarak ise 80’ler ve 90’ları benimsiyoruz. Gece boyu DJ performans, canlı fasıl ve oryantal ekibiyle size ve konuklarınıza unutulmayacak eğlenceler düzenlemeye hazırız.

Nikah sonrası kutlaması gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız pek çok davete ev sahipliği yapmaktan her zaman mutluluk duyacağımızı bilmelisiniz. Üstelik sadece eğlence ve müzik hizmetimizle ön plana çıkmıyoruz. Aynı zamanda yemeklerimizle de size lezzetli bir gece yaşatıyoruz. Kolcuoğlu markasının lezzetlerini menümüze taşıyor, birçok kebap ve özel gurme mezeleri ile sizi ağırlıyoruz.

Menülerimizi fix ve alakart şeklinde seçebiliyorsunuz. Yemek menülerimiz içerisinde pek çok meze, ara sıcak, ana yemek, alkollü ve alkolsüz içecek yer alıyor. Hepsini hijyenik koşullarda size sağlıyoruz. Mekanımızı da düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için eğlencenizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Kaç kişilik bir ekiple mekanımızı ziyaret edeceğinizi detaylı olarak bize belirtmeniz halinde hemen masa ve sandalye düzenlerimizi oluşturuyoruz. Mekanımız içerisinde yılın tüm mevsimlerinde hizmet alabilirsiniz. Gelişmiş iklimlendirme sistemlerimizle tüm hava şartlarına uyumlu şekilde mekanımızın ısıtma ve soğutma ayarını sağlıyoruz. Kolay ulaşılabilir bir konumda olduğumuz için siz ve konuklarınız ister toplu taşıma isterseniz de şahsi araçlarınızla yerimize rahatlıkla gelebilirsiniz.

İstanbul Küçükyalı meyhaneleri arasında yer alan restoranımızın şanslı çiftlerinden biri olmak, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Küçükyalı, Süreyyapaşa Sokağı No:1, 34470, 34470 Kadıköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yalı Kızı Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.