Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Yalçınkaya Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalçınkaya Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yalçınkaya Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Yalçınkaya Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Deniz kenarında
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı

Yalçınkaya Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yalçınkaya Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yalçınkaya Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yalçınkaya Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yalçınkaya Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yalçınkaya Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yalçınkaya Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yalçınkaya Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Yalçınkaya Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yalçınkaya Restaurant düğün dışında kına, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yalçınkaya Restaurant Hakkında

Dünyanın eşsiz şehirlerinden biri olan İstanbul’un en güzel semtlerinden birindeyiz… Hem şehre bu denli yakın hem de şehrin kalabalığından uzak olan Yalçınkaya Restaurant Sarıyer’de faaliyet gösteriyor. Denizden gelen huzurla oksijenini bol bir doğanın içerisine konumlanmış restaurantımızda; leziz yemek ve ikramlarımızı sunmak için siz sevgili misafirlerimizi bekliyoruz…

Nikah sonrası yemek organizasyonları için harikulade bir alternatif olan restaurantımız yemekli organizasyonlarda 300, kokteyl organizasyonlarda ise 400 konuk kapasitelidir. Deniz kenarında boğaz manzaralı olan salonumuzun açılır kapanır tavan özelliği bulunuyor. Yaz ve kış rahatlıkla davetlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Aynı zamanda 75 araçlık otopark hizmetimiz mevcut.
Tecrübeli ve güler yüzlü personellerimizle birlikte Marmara’nın Karadeniz’le kesiştiği noktada Rumeli Feneri’ndeyiz. Memnuniyetinizi esas amacımız biliyoruz. Bu doğrultuda konuklarımıza hizmet sunuyoruz. Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar için de harika bir alternatifiz.

Tüm konuklarınızla birlikte balıklarımızın müthiş lezzetine bakarak denizin kusursuz görüntüsünü izleyerek temiz havayı içinize çekmek için; Yalçınkaya Restaurant’a davetlisiniz…

Üstelik menümüzde yalnızca balık da yok. Ara sıcaklar, mezeler, ana yemekler, salatalar ve içeceklerden oluşuyor menümüz.

Ana yemekler noktasında mevsiminde kullandığımız balıklarımız bulunuyor. Balıklarımızın taze olması bizim için çok kıymetli. Balık sevmeyen misafirleriniz içinse; ızgara köfte, antrikot, tavuk ızgara gibi pek çok alternatifimiz mevcut.

Menümüzün içerisinden seçeceğiniz ürünlerimizle harika bir davet menüsü oluşturmanız mümkün. Üstelik bunları konuklarınızın taleplerine göre de kişiselleştirebiliriz.

Yemekli davetlerde fiyatlarımızın hafta içi ve hafta sonu olarak değişmediğini belirtmek isteriz. Kişi başı menüye göre 50 ve 80 TL arası değişiyor. Kokteyl davetlerde ise hafta içi 30-50 arası değişen fiyatlarımız hafta sonları 50-80 arasında değişiklik gösteriyor. Önemli olan talepleriniz ve davetiniz için konuklarınızın damak zevkine uygun 1 menü oluşturmak…

Birkaç saatliğine dahi olsa keyifli bir kutlamanın kapılarını aralamak; huzurlu bir organizasyon gerçekleştirmek için sizi restaurantımıza bekliyoruz.

Formumuz üzerinden ekibimizle irtibata geçebilir, Yalçınkaya Restaurant menüsü hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Rumelifeneri Mahallesi, Kale Cd. No:13, 34450 Sarıyer/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Yalçınkaya Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.