Vesile Feneryolu

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Vesile Feneryolu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Vesile Feneryolu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Vesile Feneryolu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Vesile Feneryolu Sıkça Sorulan Sorular

Vesile Feneryolu düğün fiyatları ne kadar?

Vesile Feneryolu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Vesile Feneryolu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Vesile Feneryolu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vesile Feneryolu 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Vesile Feneryolu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vesile Feneryolu düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Vesile Feneryolu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vesile Feneryolu düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Vesile Feneryolu Hakkında

En güzel günlere ev sahipliği yapan Vesile Ocakbaşı Feneryolu’nda hizmetinizde! Masaların, sandalyelerin, duvarların, servis elemanlarının ve yemeklerin en güzel ânlara şahitlik ettiği bir işletmede sevdiklerinizle dilediğiniz gibi eğlenmeye hazır mısınız?

Açıldığımız günden beri hizmet standardımızı hep daha yukarıya çıkarma amacındayız. Bugüne kadar konuk ettiğimiz sayısız misafirimizin memnuniyetleri doğrusunda çalıştık, bu anlayışla da hizmet vermeye devam ediyoruz. Önceliğimiz; konuklarımızın mutluluğu ve memnuniyeti. Bunun için de ne gerekiyorsa yapıyor, istek, ihtiyaç ve beklentilerinize öncelik veriyoruz.

Bir meyhane olarak oldukça büyük bir alana sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Masalarımızın bulunduğu bölümün üstü, açılır – kapanır tavan ile korunuyor. Bu da; her mevsimde bizi rahatlıkla tercih edebileceğiniz anlamına geliyor. Yaz aylarında üstü tamamen açarak ferah bir ortamda olmanızı sağlıyoruz.

140 kişilik bir grup organizasyonuna rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. Talebiniz doğrultusunda oturma düzenini davetinize göre şekillendirebiliyoruz. Uzun ince bir masa ile sevdiklerinizden ayrılmıyor, hoşça sohbetinizi kesilmeden devam ettirebiliyorsunuz.

Yemeklerimizin ise bu özel gününüze güzel bir şekilde eşlik edeceğinden eminiz. Günlük olarak hazırlanan mezelerimiz ile güzel bir başlangıç yapabilir, lezzetli ve yumuşak kebaplarımız ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İsterseniz fiks menülerimizden yararlanabiliyor, isterseniz de kendi seçimlerinizle güzel bir menü oluşturabiliyorsunuz. Sevdikleriniz, birbirinden lezzetli yemekler, beğendiğiniz müzikler, güler yüzlü çalışanlar ve uygun fiyatlar. İstediğiniz her özelliği Vesile Ocakbaşı’nda bulabileceksiniz. Yeni nesil meyhane usulü eğlence, sizinle sabahlara kadar devam edecek!

Tüm bu imkânlarımız ile Feneryolu meyhaneleri arasında farkımızı belli ediyor, konuklarımızın aklına ilk gelen seçenekler arasında oluyoruz. Bunun devamlılığını sağlamak için aynı hassasiyet ile hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Sevdiklerinizi yaşayacağınız bu güzel ânları bizimle paylaşmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.