Two Kuruçeşme

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Two Kuruçeşme
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Two Kuruçeşme Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Two Kuruçeşme Özellikler

Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Two Kuruçeşme Sıkça Sorulan Sorular

Two Kuruçeşme kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Two Kuruçeşme 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Two Kuruçeşme düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Two Kuruçeşme düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Tüm Sorular

Two Kuruçeşme Hakkında

Beşiktaş’ta yer alan nikah sonrası yemek mekanları İstanbul Avrupa Yakası’nda nikahını yapan çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Siz de nikah sonrasında sevdiklerinizle eğlenmek için Beşiktaş’ta kaliteli bir mekan arıyorsanız Two’yu tavsiye edebiliriz. Kuruçeşme’de kapılarını açan Two lezzetli yemekleri güzel müziklerle buluşturuyor. Samimi bir atmosfere sahip olan mekanımızda otopark alanı gibi avantajlı özellikler de sizi bekliyor.

Davet Alanları

Two Kuruçeşme’de butik davetler için uygun olan 1 adet kapalı davet alanımız bulunuyor. Mekanımızda 50 ila 100 kişilik nikah sonrası yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyoruz. Davet alanımız Boğaz ve cadde manzarasıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Denize nazır bir noktada, kolonsuz bir mekanda misafirlerinizi ağırlamak isterseniz Two sizin için ideal bir tercih olacaktır.

Dekorasyon

Mekanımızda ağırlıklı olarak kahverengi gibi sıcak renklerden yararlandık. Duvarımızı süsleyen tablolarımızın arkasında ve tavanda sarı renkli ışıklandırmalar kullandık ve davet alanımızda loş bir görünüm elde ettik. Geniş pencerelerimizden de Marmara Denizi görülebiliyor. Oturma düzeninde hem dikdörtgen, hem de yuvarlak masalardan faydalandık ve masalarımızı koyu kahverengi ahşap sandalyelerle birleştirdik. Ayrıca duvar kenarında konforlu koltuklarımız da bulunuyor.

Hizmetler

İstanbul nikah sonrası yemek mekanları içinde çiftlere sunduğumuz kapsamlı hizmetlerle öne çıkıyoruz. Öncelikle çiftleri organizasyon sorumlumuzla tanıştırıyor ve tüm taleplerini, beklentilerini anlatmalarını istiyoruz. Buna ek olarak dekorasyon gibi konularda yardım almak için dışarıdan bir organizasyon şirketiyle de çalışabilirsiniz. Daha sonra çiftimizle beraber zengin menümüz içinden ikram edilecek yiyecek ve içecekleri belirliyoruz.

Çiftler isterlerse menüyü önceden tadabilir ve son kararlarını buna göre verebilirler. Two olarak menüde değişiklik yapma özgürlüğünü de sunuyoruz. Organizasyon sahipleri isterlerse başka bir catering firmasını da mekanımıza getirebilirler. Aynı şekilde profesyonel fotoğraf hizmetini de dışarıdan alabilirsiniz. Işık, ses ve sahne kurulumu gibi detaylarsa personelimiz tarafından tamamlanıyor. 75 ila 100 araçlık otoparkımızda vale hizmeti de bulunmakta.

Merkezi ve kolay ulaşılabilir bir davet alanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mekanımızda canlı müzik geç saatlere kadar sürdüğünden misafirlerinizle dilediğiniz kadar sohbet edebilir ve eğlenebilirsiniz. Two’da istediğiniz yiyecek ve içecekleri kendiniz seçebilir, arzu ettiğiniz menüyü oluşturabilirsiniz. Nikah sonrası yemek fiyatlarımız hakkında bilgi almak için ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilir veya telefon numaramızı çevirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  kuruçeşme cad. no:9 kat:2

 • Nasıl gelinir?

  kuruçeşme parkının tam karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.