Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri düğün dışında açılışlar, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri Hakkında

Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri ile güzel bir organizasyona hazır mısınız? Uzun zamandır faaliyet gösteren ve konuklarının en mutlu günlerine ev sahipliği yapan bir yapıda buluşalım. Nasıl bir işletmeye geleceğiniz hakkında biraz bilgilendirme yapmak istiyoruz. 400 yıllık bir tarihe sahip olan Tarihi Çırçır Suyu tesislerinin içinde 1890 yılında iki sütunlu olarak yaptırılan bir çeşme bulunuyor. Belli bir zaman geçtikten sonra yıkılan ve 1914’te tekrardan yaptırılmıştır. Çok uzun zamandır faaliyet gösteren bu tarihi yapının her köşesinde başka bir anı bulunuyor. Bu önemli tesiste bizimle buluşarak unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Özel davetleriniz için kullanabildiğiniz açık ve kapalı alanımız ile hizmetinizdeyiz. Açık alanımızda asırlık çınarların altında, orman içinde huzurlu dakikalar yaşamanın farkını hissediyorsunuz. Yemyeşil bir ortam ile İstanbul’un kalabalık ve gürültüsünden uzak oluyorsunuz. Burada yerleştirdiğimiz masa ve sandalyeleri isteğinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz de tek uzun bir masa haline getirebiliyor ve sevdiklerinizle sohbetiniz hiç kesilmeden gecenin keyfini çıkarmaya devam edebiliyorsunuz. Kapalı alanımız ise misafirlerimize tarihi dokumuzdan izler sunuyor. Ahşap detaylarla dizayn edilen bu alanımızın da birçok organizasyona rahatlıkla ev sahipliği yapabildiğini söylemek istiyoruz. Siz nerede isterseniz orayı sizin için uygun hale getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Sarıyer Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri, adını da verdiği Çırçır Deresi Caddesi’nde bulunuyor. Özel araçlarınızla birçok yerden rahat bir şekilde gelebiliyor, toplu taşıma aracını da tercih edebiliyorsunuz.

Düğünler, mezuniyetler, söz ve nişan, nikâh gibi özel günlerinizde bizi tercih edebildiğiniz gibi açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Tüm bu organizasyonlar için süsleme veya aksesuar temini isterseniz profesyonel olarak bu işi yapan organizasyon firmalarından yardım alabiliyorsunuz. Aynı zamanda bir fotoğrafçı kiralayabiliyor ve hem fotoğraf hem de video çekim imkânı sağlayabiliyorsunuz.

Toplu organizasyonlarınızı bu tarihi yapıda gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çırçır Deresi caddesi ,Sarıyer

 • Haritadaki Konumu

  Tarihi Çırçır Suyu Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.