Peninsula Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Peninsula Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Peninsula Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Peninsula Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Peninsula Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Peninsula Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Peninsula Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Peninsula Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Peninsula Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Peninsula Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Peninsula Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Peninsula Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Peninsula Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Peninsula Restaurant düğün dışında kına, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Peninsula Restaurant Hakkında


Tarihi bir manzara ve eşsiz lezzetler…


Biz mekanımızda tadına doyamayacağız bir menü sunuyoruz. Restoranımızda konuklarımızın konforuna çok önem veriyoruz. Vaat ettiğimiz harikulade bir manzara ve keyifli bir sohbet eşliğinde Peninsula Restaurant Golden City menüsünde yer alan lezzetler.


Haliç tarihi yarımadasını görebileceğiniz terasımızda aynı zamanda Topkapı Sarayı’nı gözlemleyebilir, Ayasofya Müzesi’ni izleyebilirsiniz. Kültürel ve tarihi zenginliklere sahip İstanbul’un en güzel lokasyonundayız. Golden City Hotel’in 10. Katında bulunan restoranımızdan çıktığınızda konaklamanız için Golden City’i de tercih edebilirsiniz. Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini bizimle beraber tadabilir, sevdiklerinizle beraber değerli zamanınızı geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz.


08.00’da açılan restoranımız güne kahvaltı menüsü ile başlıyor. 01.00’e kadar hizmete devam ediyor, günün akışını öğle yemeği ve akşam yemeği menüleri ile devam ettiriyoruz. 150 kişiyi ağırlayabildiğimiz terasımızda özel günlerinizi gerçekleştirmek için bekliyoruz. Tarihi atmosfere sahip olan mekânımız özel gününüz için biçilmiş kaftan. Hem organizasyonunuz dilden dile dolaşacak hem de fotoğraflarınızın arka planında İstanbul’un en güzel manzarası olacak.


Düğün, nişan, kına, nikah sonrası yemek ve özel birçok organizasyon!


Hepsinde sizler için hizmet veriyoruz, yemekli olarak düzenlediğimiz gecenizde menülerinizi beraber oluşturuyor. En sevilen lezzetlerimizi o gün sizin için hazırlıyoruz mutfağımızda. Deneyimli mutfak ve hizmet elemanlarımız gece boyunca hizmetinizde olacaklar. En doğal ve taze yemekleri Peninsula Teras Restaurant Karaköy’de hazırlabiliriz.


Sizde bu atmosfere sahip bir organizasyon istemez misiniz?


Düğün mekanınızı gelin beraber hazırlayalım. Organizasyonunuzun için gerekli olan aksesuar, dekorasyon fikirlerini beraber düşünüp, kararlaştıralım. Dekorasyon için isterseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz. Tabii ki talep ederseniz dışarıdan fotoğraf sanatçısı da getirebiliyorsunuz.


Gelin en güzel günü beraber tasarlayalım. En özel dakikalarınızı gerçekleştireceğimiz mekân olmak bizi mutlu ediyor. Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karaköy The Golden Spa Hotelın En Ust Katında

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Peninsula Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.