Mest

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mest - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mest Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Mest Özellikler

Mekan Özellikleri
Cam tavan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Mest Sıkça Sorulan Sorular

Mest düğün fiyatları ne kadar?

Mest düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.Mest düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Mest kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mest 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Mest düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mest düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Mest düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mest düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, kına, nişan, açılışlar, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mest Hakkında

Mest Restoran Maslak Ayazağa Kongre ve Kültür Merkezi Uniq’te gurme menüleriyle nikah sonrası yemek davetlerine ev sahipliği yapıyor. Fransız mutfağından lezzetleri Türk mutfağıyla buluşturan restoranımız İstanbul nikah sonrası eğlence mekanları arasında yenilikçi konseptiyle öne çıkıyor. Merkezi bir noktada yer alan Mest’te kendinizi İstanbul’dan uzaklaşmış gibi hissedebilir, sevdiklerinizle size özel bir kutlamaya imza atabilirsiniz.

Davet Alanları

Sarıyer nikah sonrası yemek davetleri için açık terasımız ve kapalı alanımızla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Davet alanlarımızda kokteyl düzende 300 ila 400 kişilik nikah sonrası yemek eğlenceleri düzenleyebilirsiniz. Yemekli düzen düşünüyorsanız 200 ila 300 misafir davet edebilirsiniz. Restoranımızdan panoramik orman ve doğa manzarası da görülebiliyor. Ayrıca mekanımızın yüksek cam tavanı da oldukça ferah bir görünüm yaratıyor.

Dekorasyon

Mest’te kullandığımız rustik görünümlü, ahşap ağırlıklı dekorasyon ögeleriyle nikah sonrası yemekler için hizmet veriyoruz. Oturma planında 6 ila 10 kişilik uzun davet masalarımızı veya yuvarlak banket masalarımızı hazırlıyoruz. Daha sonra masalarımızı şamdanlar, mumlar ve çiçeklerle süslüyoruz. Konuklarınızı ağırlamak için dilerseniz ahşap sandalyelerimizi, dilerseniz de beyaz renkli tiffany model sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

Hizmetler

Restoranımızda Türk ve Fransız lezzetlerini bir arada kullandığımız gurme menüler hazırlıyor, nikah sonrası yemek kutlamaları için de özel menülerimizle hizmet veriyoruz. Misafirlerinize ne ikram edileceğine sizinle beraber karar verdikten sonra menüyü tatmanız için örnek tabak hazırlıyoruz. Menü içeriğinde ekleme ve çıkarma yapmak, değişikliğe gitmek isterseniz bu imkanı da sunuyoruz. Yemeklerin servisini de personelimizle yapıyoruz.

Engelli girişi için müsait olan davet alanımıza tüm yakınlarınızı çağırabilir, herkesin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bu güzel buluşmayı ölümsüzleştirmek için restoranımıza profesyonel fotoğrafçı hizmeti de getirebilirsiniz. Yemek sırasında müzik yayını isterseniz ses sistemlerimizle size yardımcı oluyoruz. Bunlara ek olarak Mest bünyesindeki organizasyon sorumlumuz da planlama sırasında isteklerinizi dinliyor ve size yol gösteriyor.

Gece geç saatlere kadar müzik yayınına devam edeceğiniz bir mekan arıyorsanız Mest’i tercih edebilirsiniz. Orman içinde, güzel manzaralar eşliğinde sevdiklerinizle nikahınızı kutlamak için açık ve kapalı alan seçenekleriyle hizmet veren restoranımızla iletişime geçebilirsiniz. Mest Restoran İstanbul nikah sonrası yemek fiyatları için fiyat teklifi formunu doldurabilir, bize ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Huzur Mah. Ayazağa Maslak Cad. Ayazağa Kongre ve Kültür Merkezi 4- J Uniq- Maslak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mest Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.