• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mest Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL

Mest Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mest Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Cam tavan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Mest Sıkça Sorulan Sorular

Mest düğün fiyatları ne kadar?

Mest düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Mest düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Mest kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mest 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mest düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mest düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Mest düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mest düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, kına, nişan, açılışlar, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Mest Hakkında

Mest Restoran Maslak Ayazağa Kongre ve Kültür Merkezi Uniq’te gurme menüleriyle nikah sonrası yemek davetlerine ev sahipliği yapıyor. Fransız mutfağından lezzetleri Türk mutfağıyla buluşturan restoranımız İstanbul nikah sonrası eğlence mekanları arasında yenilikçi konseptiyle öne çıkıyor. Merkezi bir noktada yer alan Mest’te kendinizi İstanbul’dan uzaklaşmış gibi hissedebilir, sevdiklerinizle size özel bir kutlamaya imza atabilirsiniz.

Davet Alanları

Sarıyer nikah sonrası yemek davetleri için açık terasımız ve kapalı alanımızla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Davet alanlarımızda kokteyl düzende 300 ila 400 kişilik nikah sonrası yemek eğlenceleri düzenleyebilirsiniz. Yemekli düzen düşünüyorsanız 200 ila 300 misafir davet edebilirsiniz. Restoranımızdan panoramik orman ve doğa manzarası da görülebiliyor. Ayrıca mekanımızın yüksek cam tavanı da oldukça ferah bir görünüm yaratıyor.

Dekorasyon

Mest’te kullandığımız rustik görünümlü, ahşap ağırlıklı dekorasyon ögeleriyle nikah sonrası yemekler için hizmet veriyoruz. Oturma planında 6 ila 10 kişilik uzun davet masalarımızı veya yuvarlak banket masalarımızı hazırlıyoruz. Daha sonra masalarımızı şamdanlar, mumlar ve çiçeklerle süslüyoruz. Konuklarınızı ağırlamak için dilerseniz ahşap sandalyelerimizi, dilerseniz de beyaz renkli tiffany model sandalyeleri tercih edebilirsiniz.

Hizmetler

Restoranımızda Türk ve Fransız lezzetlerini bir arada kullandığımız gurme menüler hazırlıyor, nikah sonrası yemek kutlamaları için de özel menülerimizle hizmet veriyoruz. Misafirlerinize ne ikram edileceğine sizinle beraber karar verdikten sonra menüyü tatmanız için örnek tabak hazırlıyoruz. Menü içeriğinde ekleme ve çıkarma yapmak, değişikliğe gitmek isterseniz bu imkanı da sunuyoruz. Yemeklerin servisini de personelimizle yapıyoruz.

Engelli girişi için müsait olan davet alanımıza tüm yakınlarınızı çağırabilir, herkesin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bu güzel buluşmayı ölümsüzleştirmek için restoranımıza profesyonel fotoğrafçı hizmeti de getirebilirsiniz. Yemek sırasında müzik yayını isterseniz ses sistemlerimizle size yardımcı oluyoruz. Bunlara ek olarak Mest bünyesindeki organizasyon sorumlumuz da planlama sırasında isteklerinizi dinliyor ve size yol gösteriyor.

Gece geç saatlere kadar müzik yayınına devam edeceğiniz bir mekan arıyorsanız Mest’i tercih edebilirsiniz. Orman içinde, güzel manzaralar eşliğinde sevdiklerinizle nikahınızı kutlamak için açık ve kapalı alan seçenekleriyle hizmet veren restoranımızla iletişime geçebilirsiniz. Mest Restoran İstanbul nikah sonrası yemek fiyatları için fiyat teklifi formunu doldurabilir, bize ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Huzur Mah. Ayazağa Maslak Cad. Ayazağa Kongre ve Kültür Merkezi 4- J Uniq- Maslak

 • Haritadaki Konumu

  Mest Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.