Kırmızı Barbekü Steak

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kırmızı Barbekü Steak
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kırmızı Barbekü Steak Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kırmızı Barbekü Steak Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kırmızı Barbekü Steak Sık Sorulan Sorular

Kırmızı Barbekü Steak düğün fiyatları ne kadar?

Kırmızı Barbekü Steak düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırmızı Barbekü Steak düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kırmızı Barbekü Steak kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kırmızı Barbekü Steak 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kırmızı Barbekü Steak düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kırmızı Barbekü Steak düğününüz için yemek servisi sunmaktadır.


Kırmızı Barbekü Steak düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kırmızı Barbekü Steak düğün dışında açılışlar, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kırmızı Barbekü Steak Hakkında

İstanbul’da nikah sonrası yemek organizasyonunuz için mekan mı arıyorsunuz? O halde Kırmızı Et Barbekü Küçükyalı Sahil’de sizi ve konuklarınızı bekliyoruz!

Kolay ulaşılabilir oluşumuz, lezzetli yemeklerimiz ve şık atmosferimizle özel davetleriniz için mekanımız adeta bir biçilmiş kaftan. Aradığınız kaliteli hizmeti bulacağınız restoranımızda her damak zevkine uygun alternatiflerimiz mevcut. Özel gününüzde kasap dolabımızdan seçeceğiniz etleri ocak başında kendiniz pişirebileceğiniz gibi seçeceğiniz et çeşitlerinin deneyimli şeflerimiz tarafından da pişirilmesi mümkündür. Mekanımızın avantajlarından bahsedecek olursak:

Özel davetlerinizde hizmet verdiğimiz üst katımızda evlendiğiniz günü kutlamak için size özel bir alanımız mevcut. Konuklarınızla gönlünüzce sohbet edip eğlenebileceğiniz bir alan... Servis personelimiz ise organizasyon boyu tüm isteklerinizi en hızlı şekilde yerine getiriyor.

Mekanımızın bir diğer avantajı ise çocuk oyun alanımızın olması. Küçük misafirlerinizi düşünerek tasarladığımız bu alanda bulunan oyun ablamız da mevcut. Böylelikle çiftimiz konuklarıyla yemeklerini yiyip bu özel günü kutlarken, akılları minik misafirlerinde kalmayacak. Şehrin merkezindeki en büyük sorunlardan biri ise park yeridir. Bu aşamada da destek olan restoranımız; konuklarına otopark ve vale hizmeti de sağlıyor.

Girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz Kırmızı Barbekü’de her detay sizin isteklerinize göre şekillenmiş oluyor. Dışarıdan organizasyon firması getirerek üst katı konseptinize göre süslemek yahut yemek için önceden menü belirlemek... Tüm aşamalarda destek olan profesyonel ekibimiz o gün sizin yerinize her şeyi düşünüyor ve size yalnızca mutlu gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.

Gelin, bu özel gününüze restoranımızda ev sahipliği yapalım. Siz de hizmet kalitesine güvenebileceğiniz bir restoran arayışındaysanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Kırmızı Barbekü Steak fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Çınar Mahallesi, Turgut Özal Blv. No:15 34841 İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kırmızı Barbekü Steak Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.