İkaria Balık Restaurant

E-posta Gönder

İkaria Balık Restaurant Hakkında

Nikahınızdan sonra sevdiklerinizle birlikte bir kutlama yemeği organize etmeyi düşünüyorsanız, İkaria Balık Restoran doğru bir tercih olabilir. İkaria Balık olarak tadına doyamayacağınız lezzetlere, geniş meze, balık ve tatlı çeşitlerine sahibiz. Bu nedenle özel günlerinize rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. Kalabalık davetleriniz için de oldukça elverişli olan restoranımız; yüksek misafir ağırlama kapasitesiyle dikkat çekiyor. Davetli sayınıza göre özel oturma düzenleri de oluşturulabilen bu alanda isterseniz iş ortaklarımız aracılığıyla süslemeler de yapabiliyoruz.

Nikah sonrası yemek organizasyonu İstanbul mekanlarından biri olmakla kalmıyor; kurumsal etkinlik, şirket toplantısı ve özel günlerinizde de profesyonel hizmetlerimiz, tecrübeli ekibimiz, yiyecek ve içecek çeşitlerimiz ile ev sahipliği yapıyoruz. Mekanımızı organizasyon türünüze göre özenle hazırlıyor, bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyoruz.

Maltepe ilçesindeki İdealtepe sahilinde yer alan restoranımız bugüne kadar birçok çifti ve onların değerli konuklarını ağırlama fırsatı buldu. Her bir davet, her bir çift yeni bir soluk yeni bir heyecan bizim için. Bu nedenle kendimizi sürekli geliştirmekten, isteklerinizi yerine getirecek koşulu yaratmaktan asla vazgeçmiyoruz. Restoranımızın balık severlerin vazgeçilmez adresi olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz.

Sevdiklerinizle birlikte keyifli bir süreç geçireceğiniz mekanımızda doyumsuz tatları, geniş meze, balık ve tatlı çeşitlerini bulacaksınız. Davetlerinize özel menü oluşturabileceğiniz gibi yemek listemizden seçim yapabileceğinizi unutmayın! Yemek ve ikramlarımızı özel sunum yöntemlerimizle hazırlıyor, en sıcak haliyle sofralarınıza ulaştırıyoruz. Şehir stresinden uzak, huzur verici atmosferimiz, güler yüzlü ekibimiz ile sizlere ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İstanbul nikah sonrası yemek mekanlarından biri olan İkaria Balık hakkında daha fazla bilgi almak ve organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İdealtepe Mah. Turgut Özal Bulv. No:125 Maltepe/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.