Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Hamdi Restaurant

Hamdi Restaurant
 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hamdi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hamdi Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hamdi Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Teras
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Hamdi Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Hamdi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hamdi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hamdi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hamdi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hamdi Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hamdi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hamdi Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hamdi Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hamdi Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hamdi Restaurant Hakkında

İstanbul’da faaliyet gösteren Hamdi Restaurant’ın hikayesi çok daha eskiye dayanıyor. Urfalı kurucumuz Hamdi Birecikli’nin 1960 yıllarında İstanbul’a gelmesiyle başlıyor her şey. Seyyar tezgâh ve minik bir ızgara ile 7 yıl boyunca lezzetli kebap çeşitlerini sunmuş. Yaptığı kebaplar gün geçtikçe ünlenen Hamdi Usta bir restaurant açmaya karar verdi. Ardından Hamdi Et Lokantasını kurdu. 18 sene boyunca Güneydoğu yöresinin benzersiz lezzetlerini sundu burada. Bu lezzetleri tatmaya gelen müşteri sayısı arttıkça tek katlı mekâna sığamaz oldu. Hamdi Restaurant bugün olduğu halini o zaman almaya başladı. İlk olarak binanın 3 katı ardından tüm katlarında hizmet vermeye başladı. Şu an Hamdi Usta Eminönü’nde 5 katlı bir mekân olarak hizmet veriyor. Bunun dışında ayrı 2 şubesi de bulunuyor. Bu süreçte en çok özen gösterdiğimiz nokta ise hizmet kalitemizi her gün arttırmak oldu.

İş yemeklerine, sıra gecelerine, özel grup organizasyonlarına ev sahipliği yapan restaurantımızın eşsiz bir boğaz manzarası bulunuyor. Son dönemlerde bu boğaz manzarası eşliğinde en çok gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan biri ise nikah sonrası yemekleri. Etkileyici bir tasarımı bulunan mekânımıza çiftler nikahlarının ardından sevdikleriyle geliyorlar ve dilden dile yayılan lezzetlerimizin tadına bakıyorlar. 320 kişi kapasiteli restaurantımızın çok fazla konuk ağırlayabilmesi ise bir başka avantajımız oluyor. 105 çalışanı bulunan Hamdi Restaurant’ın tüm konuklarla özel olarak ilgileniyoruz. Kusursuz hizmet vermek, konukların restaurantımızdan memnun ayrılmalarını sağlamak temel gayemiz. Bu doğrultuda ilk günkü lezzetimizi korurken, hizmet anlayışımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz.

Bu özel gününüzde lezzetine ve kalitesine güvenebileceğiniz bir mekân arayışındaysanız; Hamdi Restaurant sizi ve konuklarınızı bekliyor. Form üzerinden iletişime geçebilir, nikah sonrası yemek fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Tahmis Caddesi Kalçın Sokak No: 17 Eminönü/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Hamdi Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.