Hacıbaşar Vip Salon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hacıbaşar Vip Salon
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hacıbaşar Vip Salon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Hacıbaşar Vip Salon Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Cam tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Panoramik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hacıbaşar Vip Salon Sık Sorulan Sorular

Hacıbaşar Vip Salon düğün fiyatları ne kadar?

Hacıbaşar Vip Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hacıbaşar Vip Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hacıbaşar Vip Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hacıbaşar Vip Salon 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hacıbaşar Vip Salon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hacıbaşar Vip Salon düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hacıbaşar Vip Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hacıbaşar Vip Salon düğün dışında sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower, bayi toplantısı, nişan, kına, kurumsal etkinlikler, piknik, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hacıbaşar Vip Salon Hakkında

1955 yılından beri lezzetimizi aynı kalitede sunuyoruz. Hacıbaşar Kebap&Baklava olarak Ataşehir’de nikah sonrası yemekleriniz için hizmet veriyoruz.

Yayla Kebap Evi adıyla başladığımız bu yolda küçücük bir kebap dükkanımız vardı. Yıllar geçti, sayısız misafire ev sahipliği yaptık. Güneydoğu bölgesinin eşsiz lezzetlerini davetlilere ulaştırdık. Hala da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gelin, nikah sonrası yemeğiniz için de hizmet verelim.

İstanbul, Ataşehir’de nikah sonrası yemeği düzenlemek isteyenleri şöyle alalım.

100-150 kişiye kadar ağırlayabildiğimiz Ataşehir şubemizde sevdiklerinizle beraber keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Nikah sonrası yemeğinizde neler sağlıyoruz?

Özel günleriniz ve misafirlerimiz için fotoğraf hizmeti sağlıyoruz. Özel gününüze ait hatıralara sahip olmak istemez misiniz? Böylece yıllar geçse de bugüne ait güzel dakikaları fotoğraflara bakarak hatırlayabileceksiniz.

2 katlı olan şubemizin üst katında balkon kısmı bulunuyor. Yüksek tavana sahip olan mekânımız oldukça ferah. Yaz-kış organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Havalandırma ve klima sistemlerimiz sayesinde davetlileriniz oldukça rahat edecekler.

Nikah sonrası yemeğiniz için gelen misafirler arasında yaşı küçük misafirlerimiz varsa onlara özel çocuk oyun alanımız bulunuyor. Yaşıtlarıyla dilediklerince eğlenebilecekler.

Kaliteli hizmet sunuyoruz. Deneyimli servis ve hizmet elemanlarımız sayesinde özenle hazırladığımız her lezzet masalarınıza ulaşıyor. Mutfağımızda da hünerli aşçılarımız istediğiniz lezzetleri hazırlıyoruz. Talebinize göre hazırlanan menülerde, davetlilerinize en güzel lezzetlerimizi sunabilirsiniz.

Kebap, baklava konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Tabii birçok farklı lezzet bulunuyor menümüzde. Menümüzün içeriğini incelemek ve menümüzü belirlemek için organizasyon sorumlumuz ile beraber planlama yapabilirsiniz. Böylece Hacıbaşar menü fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kolay ulaşımı ile beraber kendi aracı ile ulaşım sağlamak isteyen davetlileriniz için özel otoparkımız bulunuyor. Böylece park sorunu yaşamadan nikah sonrası yemeğinizin tadını çıkarabilecekler.

Siz de böyle avantajlar sunan Hacıbaşar Ataşehir VIP Salon ile çalışmak isterseniz, formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Vedat Günyol Cad. No:22 Memorial Hastanesi Yanı Ataşehir/İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Vedat günyol caddesi no 22 Memorial hastanesine gelmeden sağda . Ulugöl otomotivin yanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hacıbaşar Vip Salon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.