Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Günay Restaurant

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Günay Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Günay Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Günay Restaurant kapalı alan kapasitesi maksimum 400-500 kişidir.

Günay Restaurant Hakkında

Gazino kültürünü hala yaşatan ve mirasına sahip çıkan bir restoran düşünün. Türkiye’nin en prestijli mekanları arasında yer alan mekânımız Günay Restaurant’ta nikah sonrası yemeğinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Birçok sanatçının sahne aldığı Günay Restaurant olarak hizmetimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Sayısız ünlü sanatçının sahne aldığı, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ismini duyurmuş olan mekanımızda siz de en güzel gününüzü gerçekleştirmek isterseniz kapılarımız siz değerli misafirlerimiz için açık.

Bir zamanlar, en yeni şarkıları dinleme ve ünlü sanatçılara ulaşma yolu olan gazinolarda gece hayatı başlardı. Gazinoların altın çağında öncü konumda olan restoranımız en iyi hizmeti sağlıyordu.
Yılar geçti, seneler değişti. Ama biz ve kaliteli hizmet anlayışımız hiç değişmedik.

Şimdi bu sahnede yine yüzlerce ünlü sanatçı sahne alıyor. Dostlarınızla çevrelediğiniz masalarda sevdiğiniz sanatçıları canlı dinleme fırsatı sunuyoruz sizlere. Şarkılar eşliğinde dostlarınızla sohbet ederken, nikahınızın en güzel kutlamasına sahip olacaksınız. En özel günlerinizden biri olan bugünde sevdikleriniz ve ailenizle keyifli zamanlar geçirmek istiyorsunuz, biliyoruz.
Biz de bu keyifli zamanları Günay Restaurant’ta vaat ediyoruz.

Nikah sonrası yemeklerinizin dışında düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiren Günay Restaurant İstanbul, hayal ettiğiniz geceye ulaşma şansı veriyor sizlere. Yemekli düzenle 500 kişiyi ağırlayabilen restoranımız yıllardır en özel lezzetleriniz masalarınıza ulaştırıyoruz. Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini sunduğumuz menümüzü inceleyerek size en uygun lezzetleri size ulaştırıyoruz.

Kokteyl düzeninde 700 kişiye hizmet verebildiğimiz de unutmayın. Talebinize göre oturma düzenini değiştirebilir, hizmet verdiğimiz içeriğine göre farklı oturma düzenleri sağlayabiliyoruz.

Eşsiz bir program ile rüya gibi organizasyonlara imza atıyoruz. Düğün organizasyonunuzda sizin için seçtiğimiz özel çiçekleri davetli masalarınıza, gelin yolunuza ve nikah masasına ekliyoruz. Menü seçeneklerinden istediğiniz lezzetleri harmanlayarak oluşturduğunuz lezzetleri davetlilerinizin beğenisine sunuyor, düğün pastanızı istediğiniz şekilde tasarlayarak pasta seremonisine hazırlıyoruz.

Siz de gecenizi unutulmaz kılmak ve yıllardır en iyi şekilde hizmet veren restorana özel gününüzü emanet etmek isterseniz; formu doldurarak Günay Restaurant ile iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cad. Beytem Plaza D:20/A, 34360 Şişli/Istanbul

  • Haritadaki Konumu

    Günay Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.