Façyo Restaurant Büyükada

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Façyo Restaurant Büyükada
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Façyo Restaurant Büyükada Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Façyo Restaurant Büyükada Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Façyo Restaurant Büyükada Sık Sorulan Sorular

Façyo Restaurant Büyükada düğün fiyatları ne kadar?

Façyo Restaurant Büyükada düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Façyo Restaurant Büyükada düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Façyo Restaurant Büyükada kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Façyo Restaurant Büyükada 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Façyo Restaurant Büyükada düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Façyo Restaurant Büyükada düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Façyo Restaurant Büyükada düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Façyo Restaurant Büyükada düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Façyo Restaurant Büyükada Hakkında

Denizin dibinde, muhteşem ada manzarasına sahip bir mekânda sevdiklerinizle birlikte nikah sonrası yemek kutlamanızı yapmak ister miydiniz? Üstelik Façyo Restaurant Büyükada fiyatları da oldukça uygun!


1970 yılından beri hizmet veren bir işletmeyiz. Bu sebeple, tecrübe konusunda aklınızda herhangi bir şüphe olmasın. Bu zamana kadar böyle organizasyonlara çok defa yer verdik. Mutlu anlarınızla mutlu olduk, sizinle birlikte eğlendik. Bu sebeple böyle özel bir kutlama için doğru bir adres olarak karşınıza çıkıyoruz. Arayışlarınızın sonunda bizimle çalışmaya karar vereceğinizden eminiz.


Büyükada’da harika deniz lezzetlerini deneyimleyebileceğiniz bir yeriz. Şanslısınız çünkü merkezi bir konumdayız. Hemen deniz kenarında! Nikah sonrası yemek kutlamanız için uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet sunmaya hazırız!


Servis ekibimiz asla sizi bölmeden hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Bu sebeple siz atmosferin keyfini çıkarırken onları fark etmiyorsunuz bile. Programda asla aksama yaşamadan tabaklarınız servislerinizle buluşuyor. Böylece muhabbetiniz bölünmeden kaliteli bir hizmet alıyorsunuz.


Yemek kutlamanız öncesinde görüşmeler gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir davet menünüzü hazırlıyoruz. Başlangıcından tatlısına kadar detaylı bir şekilde ele alıyoruz. Böylece kutlama gününüzde her şey tıkırında devam ediyor. Bu durumda sizin yapmanız gereken de ortamın keyfini çıkarmak ve sevdiklerinizle muhabbetin dibine vurmak!


Profilimizi incelediniz. Hizmet içeriğimizi genel hatlarıyla öğrendiniz. Hakkında yazımızı okudunuz. O zaman sıra bizimle iletişime geçmeye geldi. Bunun için de fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla hızlı geri dönüş sağlıyor ve hizmet içeriğimiz hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapıyoruz. Hatta aklınızdaki soruları da bu esnada sorabiliyorsunuz! Eğer anlaşırsak da restoranımıza davet ediyoruz. Böylece hem görsel olarak görüyor hem de tanışıyoruz! Sonra da mutluluğunuzu kutladığınız bu özel günün planlamasına başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gülistan caddesi No : 28

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Façyo Restaurant Büyükada Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.