Cumba Sahne

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cumba Sahne
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cumba Sahne Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Cumba Sahne Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Cumba Sahne Sık Sorulan Sorular

Cumba Sahne düğün fiyatları ne kadar?

Cumba Sahne düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Cumba Sahne düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cumba Sahne kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cumba Sahne 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Cumba Sahne düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cumba Sahne düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Cumba Sahne düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cumba Sahne düğün dışında sünnet düğünü, kına, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, baby shower, parti, nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cumba Sahne Hakkında

Birlikteliğinizi “Evet!” yanıtıyla resmiyete dönüştürdüğünüz nikah gününüzü sevdiklerinizle birlikte şık ve butik bir davetle kutlamak isterseniz, doğru adrestesiniz. Cumba Sahne’de profesyonel ekibimizle birlikte en özel anlarınızı güzelleştirmek için sizi bekliyoruz. Ayrıcalıklarla dolu hizmetimiz, işinde uzman kadromuz ve zengin menü içeriklerimizle sevdiklerinizle birlikte nikah sonrası unutulmaz bir eğlenceyi bizim mekanımızda gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan Kadıköy’de yer alıyoruz. Bağdat Caddesi mekanları arasında yer aldığımız Cumba Sahne’de uzun zamandır çok sayıda çiftin en mutlu anlarına eşlik ediyoruz. Kına gecesi, nişan, parti ve çeşitli organizasyon kutlamalarının yanı sıra nikah sonrası etkinlikler için de kapımızı açıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz oluyor. Bunun için de davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyor, yaptıklarımızdan ve yapacaklarımızdan bahsediyoruz.

Mekanımız taş duvarlarla sarılı. Balıkçı ağlarıyla da desteklediğimiz dekorasyonumuzla sanki bir sahil kasabasını andırıyoruz. Mekanımızın süslemesinde isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Kimi zaman kırmızı kimi zaman ise pembe veya mor renklerde parti düzenlemeleri yapabiliyoruz.

Açık ve kapalı alan alternatiflerimiz bulunuyor. Kapasitemiz 50 ila 100 kişi arasında değişkenlik gösteriyor. Bize misafir sayınızı bildirdiğinizde masa ve sandalye düzenlemelerimizi kısa sürede ayarlıyoruz. Usta aşçılar tarafından özenle hazırlanan yemek ve ikramlarımızı yaparken hizmet koşullarımızın hijyenik olmasına büyük önem veriyoruz. Şık sunumlarla, yeni hazırlanan yemekleri sıcak ve taze bir şekilde tabaklarınıza getiriyoruz. Dilerseniz kutlamanızdan önce yemeklerin tatlarına bakabilir ve kutlama menünüzün listesinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Siz de Kadıköy kutlama mekanları arasında bir araştırma yapıyorsanız Cumba Sahne isimli yerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail ve iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilir ya da yandaki formu ücretsiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Feneryolu Mah. Bağdat Cad. No:97 C/1, Kadıköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cumba Sahne Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.