Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

BarbaVasilis Rum Meyhanesi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

BarbaVasilis Rum Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

BarbaVasilis Rum Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

BarbaVasilis Rum Meyhanesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

BarbaVasilis Rum Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

BarbaVasilis Rum Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

BarbaVasilis Rum Meyhanesi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

BarbaVasilis Rum Meyhanesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, parti, kına, nişan, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

BarbaVasilis Rum Meyhanesi Hakkında

2013 yılından beri BarbaVasilis Rum Meyhanesi Fatih/İstanbul adresimizde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Troya Butik Otele bağlı olarak hizmet verdiğimiz tesisimizde grup organizasyonları da düzenliyor, misafirlerimizi kusursuz bir şekilde ağırlamaya özen gösteriyoruz.


Adımızdan da anlaşılacağı gibi rum meyhanesi kültürünü yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İstanbul’da bu tip bir arayışta olan misafirlerimizin taleplerine cevap veriyor, onlara keyifli saatler yaşatıyoruz.


Çok farklı etnik kökende insanın zamanında bir arada yaşadığı Fatih semtinde misafirlerimizi ağırlıyoruz. Bulunduğumuz konumun ve zamanın ruhuna uygun olarak dekore ettiğimiz mekânımızda sizi neler mi bekliyor?


Geleneksel Rum mutfağının lezzetleri ve çağdaş lezzetler…


Mezeler, ahtapot, kalamar, ızgaralar ve aklınıza gelebilecek pek çok deniz ürünü… Üstelik bu deniz ürünlerini sezonuna uygun olarak temin ediyoruz. Taze olması en önemli kaidelerimiz arasında oluyor. Taze ürünlerimizi pek çok pişirme usulüne göre pişiriyoruz. Sonrasında da bu lezzetli ürünleri güzel bir şekilde tabaklarımıza yerleştiriyoruz. Lezzete olduğu kadar sunumu da özen gösterdiğimizi söylememiz mümkün. Bunun da alınan lezzet açısından oldukça kıymetli bir detay olduğunu düşünüyoruz. Ürünlerimizi güler yüzlü bir şekilde misafirlerimize ikram etmeyi de ihmal etmiyor; hizmetin başından sonuna kadar doğru adımlar atıyoruz.


Meyhanemize daha önce gelmiş olan misafirlerimiz daha sonrasında da muhakkak uğruyorlar. Kaldı ki böylesine özel davetlerinde de meyhanemizi tercih ederek bizi onure ediyorlar. Bize olan bu güvenlerini boşa çıkarmamak adına çalışmalarımıza çok daha özen gösteriyor, sürekli olarak da kendimizi geliştiriyoruz. Gerek mekân tasarımımızda gerek de menümüzde değişimler yaşıyoruz. Bu değişimler ışığında misafirlerimizin memnuniyet oranlarını artıyoruz. Tek amacımız mutlu yüzlerle vedalaşmak… Tabii ki bir dahaki görüşmemize kadar…


Siz de BarbaVasilis Rum Meyhanesinin kına geceniz için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle BarbaVasilis Rum Meyhanesi menüleri ve hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Abdülezelpaşa Cd. no:97, 34083 Fatih/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  BarbaVasilis Rum Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.