Ayastefanos Meyhanesi

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Ayastefanos Meyhanesi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Ayastefanos Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Ayastefanos Meyhanesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ayastefanos Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Ayastefanos Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Ayastefanos Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Ayastefanos Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Ayastefanos Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ayastefanos Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ayastefanos Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ayastefanos Meyhanesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ayastefanos Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayastefanos Meyhanesi düğün dışında parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ayastefanos Meyhanesi Hakkında

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Yeşilköy’de, hayatınızın en özel imzasından sonra, uzun bir süre unutamayacağınız bir yemek organizasyonu düzenlemeye ne dersiniz? Ayastefanos Meyhanesi, işte bu gecelerde sizinle birlikte olmak ve mutluluğunuza ev sahipliği yapmak için hazır!

Meyhanemizin dizaynı sırasında; “Burası insanların kendini evinde hissettiği kadar rahat olmalı!”, “Sıcak ortamımız, konuklarımızın sohbetleriyle daha da ısınmalı!” gibi düşüncelerimiz vardı. Bu yüzden de meyhanemizi bu doğrultuda tasarladık. Denizin ve Ege’nin rengi maviyi, beyaz ile birleştirdik. Duvar dekorasyonlarımızda, masa ve sandalyelerimizde, ışıklandırmalarımızda ve daha birçok detayda bu renkleri bulabiliyorsunuz.

Organizasyonunuzu tamamen kişi sayısına göre planlıyoruz. Gelecek misafirleriniz ile birlikte kesintisiz bir sohbet imkânı için masaları birleştirebiliyor, tek ve uzun bir masa haline getirebiliyoruz.

Yemeklerimiz ise bizim en büyük güvencemiz! Birbirinden güzel meze seçeneklerimizin olduğu menümüz ile mutlaka damak zevkinize hitap edeceğimizi düşünüyoruz. Günlük olarak hazırlanan ve taze ürünler ile yapılan mezelerimiz, güzel bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Sonrasında gelecek olan mevsiminde tutulan balıklarımız ile de sizi bir lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Edeceğiniz hoşça sohbetlerin yanında size eşlik edecek bu yemeklerimiz, gecenizi unutulmaz kılıyor.

Bu anlarınızda yanınızda olacak ve tüm istekleriniz için yalnızca bir bakış uzağınızda olacak uzman servis elemanlarımız bulunuyor. Hızlı servisleri sayesinde profesyonel mutfağımızdan çıkan tabaklar en kısa sürede masanızda sizinle buluşuyor. Gecenin sonuna kadar aynı ilgiyle hizmet veren ekibimizin sıcakkanlılığı, organizasyonunuza yansıyacak.

İsterseniz açık isterseniz de kapalı alanımızı mevsim koşullarına ya da isteğinize göre tercih edebiliyorsunuz. Yılın her mevsiminde bizimle olabilir, nikâh sonrası yemeklerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayastefanos Meyhanesi Yeşilköy’de birbirinden güzel gecelere ev sahipliği yapmak için hazır! Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeşilköy mah, Mürvetli Sk. No:7, 34149 Bakırköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.