Nikah Sonrası Yemeği İstanbul

Aramızda Kalsın Restaurant

  • Kapasite
    50 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aramızda Kalsın Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Aramızda Kalsın Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Aramızda Kalsın Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Aramızda Kalsın Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Aramızda Kalsın Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Aramızda Kalsın Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Aramızda Kalsın Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aramızda Kalsın Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aramızda Kalsın Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Aramızda Kalsın Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aramızda Kalsın Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Aramızda Kalsın Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aramızda Kalsın Restaurant düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Aramızda Kalsın Restaurant Hakkında

Eğlendirmeyi, ağırlamayı, misafirperverliği ve konuk ağırlamayı iyi bilen bir işletme olarak düğününüze talibiz. Tam da bu saydığımız niteliklere sahip samimi ve kusursuz bir düğüne bizimle birlikte sahip olabilirsiniz. Restoranımız Aramızda Kalsın Beykoz gibi İstanbul’un en güzel ilçelerinden birinde, Örnekköy Mahallesi’nde bulunuyor. Ulaşımı kolay ve 4 mevsime uygun alternatifleri ile burada hayatınızın en mutlu gününü stressiz bir şekilde geçirebilirsiniz.

İşini çok seven ve profesyonelce yapan bir ekip ile birlikte sizi bu özel gününüzde mekânımızda ağırlamayı çok isteriz. Yaz ve ilkbahar gibi açık havada bulunmaya elverişli dönemlerde sizi bahçemizde ağırlayabiliriz. Etrafı ağaçlar ile çevrili yemyeşil bu kır bahçesinde samimi ve huzurlu bir atmosfer yaratarak açık hava düğünleri düzenleyebiliyoruz. Diğer bir alternatif olarak da daha az davetlinin katıldığı görece butik çapta organizasyonları restoranımızın iç kısmında düzenliyoruz. Burası kaliteli bir ses sistemi ile canlı müzik sahnesi olan konforlu bir alan.

Düğünü yemekli olarak planlıyorsanız bunu da en iyi bizimle yaparsınız. Konuklarınızın beğeneceğinden emin olduğumuz ve sizin de damak zevkinize uyan harika bir set menü belirleyebiliriz. Ana yemekten mezelere, ara sıcaktan salata ve tatlılara kadar bu menüde harika yemekler yer alacağı gibi dilerseniz alkollü içecekler de ekleyebiliriz.

Restoranımızda düğünler haricinde diğer organizasyon türlerinde de layığı ile hizmet verebiliyoruz. Örneğin; 14 Şubat özel partileri ve yılbaşı eğlenceleri her yıl düzenli olarak organize ettiğimiz günler arasında. Yine söz ve nişan merasimleri, kına gecesi ve bekârlığa veda partileri, doğum günü kutlamaları, iş toplantısı ve yemekleri gibi diğer etkinliklere de ev sahipliği yapabiliyoruz.

Eğer bu anlattıklarımız ilginizi çektiyse daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için Aramızda Kalsın Restaurant olarak sayfa üzerindeki formu doldurup bizimle iletişime geçmenizi bekleriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Örnek Köy Mahallesi, Fatih Camii Sokak, No:9 Beykoz / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.