• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Antrakt Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Antrakt Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Antrakt Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Antrakt Sıkça Sorulan Sorular

Antrakt düğün fiyatları ne kadar?

Antrakt düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Antrakt düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Antrakt kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Antrakt 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Antrakt düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Antrakt düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Antrakt düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Antrakt düğün dışında sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Antrakt Hakkında

Düğününüzü minik ve sevimli bir restaurantta gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Özel davetlerinizde için kapılarını açan Antrakt Cafe Restaurant’ın hem açık hem de kapalı bir alanı bulunuyor. Organizasyonlarda daha çok tercih ettiğimiz alanımız ise açık alanımız oluyor. Cam duvarlarla çevrili bu alanın üzerinde açılır kapanır tavanımız bulunuyor.

Ortalama 3 ay önceden çiftimizin bizimle iletişime geçmesiyle başlıyor sürecimiz.

250’ye kadar konuğunuzu ağırlayabildiğimiz restaurantımızda; dilerseniz yemekli ya da kokteyl düğün organizasyonu gerçekleştirebiliriz. Usta şeflerimiz gerek yemek gerek de ikram noktasında destek oluyor. Çiftlerimizin talep ettiği yemekleri hazırlıyorlar.
Organizasyon tipini ve konuk sayısını belirledikten sonra da çiftimizle sürekli irtibatta oluyoruz. Bu süreçte değişiklikler varsa bu değişiklikleri göz önünde bulundurarak düğün gününe hazırlanıyoruz.

O gün gelip çattığında düğün düzenine alıyoruz masalarımızı. Ortada eğlence için geniş bir pist alanı bırakıyor, masaları oturma düzenine göre yerleştiriyoruz.
Mekânın süslemesi ve giydirmesi noktasında ise organizasyon firmasından destek alıyoruz. Birlikte çalıştığımız firmalar olduğu gibi dilerlerse çiftimiz dışardan organizasyon firması da getirebilir. Bu doğrultuda düğün konseptini göz önünde bulundurarak mekân süslemesini yapabilir. Restaurantımız romantik bir atmosfer yaratılmaya oldukça elverişlidir. Cam duvarlarımız led ışıklandırmalarla süslendiğinde oldukça romantik bir havaya büründüğünü belirtmek isteriz. Özel olarak hazırlanan gelin masasını ise genellikle pistimizin yanına konumlandırıyoruz. Çiftimiz restaurantımıza ulaşmadan tüm bunları hazırlıyor, çiftimizi hazır bir şekilde karşılıyoruz.

Ulaşım noktasında ise avantajları olan restaurantımız merkezi bir konumda bulunuyor. Otopark hizmetimiz sayesinde ise çiftimizin ve konuklarının park yeri stresi yaşamasının önüne geçiyoruz.

Gayemiz hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız düğün gününüzün içinize sinerek gerçekleşmesi… Yıllar sonra gülümseyerek hatırlamanız…
Bunun için ekibimizle birlikte kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Siz de sevimli bir restaurantta düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; sağ üstte bulunan form üzerinden Antrakt Restaurant ekibiyle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:18 Maltepe

 • Haritadaki Konumu

  Antrakt Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.