Secret Garden Restaurant Büyükada

E-posta Gönder

  • Adalar, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Secret Garden Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 75

Secret Garden Restaurant Büyükada Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1000 – 1500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1000 – 1500 TL

Secret Garden Restaurant Büyükada Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Secret Garden Restaurant Büyükada Sık Sorulan Sorular

Secret Garden Restaurant Büyükada düğün fiyatları ne kadar?

Secret Garden Restaurant Büyükada düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1000 – 1500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.Secret Garden Restaurant Büyükada düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1000 – 1500 TL aralığından başlamaktadır.


Secret Garden Restaurant Büyükada kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Secret Garden Restaurant Büyükada 10 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Secret Garden Restaurant Büyükada düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Secret Garden Restaurant Büyükada düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Secret Garden Restaurant Büyükada düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Secret Garden Restaurant Büyükada düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Secret Garden Restaurant Büyükada Hakkında

19.yüzyıldan kalma müthiş mimarisiyle göz kamaştıran bir köşkte en özel gününü lezzetli yemeklerle taçlandırmak isteyen çiftlerimize mekanımızın kapıları daima açık. 2013 yılında restore edilen köşk, butik otel olarak konaklama, organizasyon, restoran kimliğiyle günümüzde de varlığını sürdürüyor. Mimarisi, enfes menüleri, güler yüzlü çalışanları, yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul nikah sonrası yemek mekanları listesinin bir numaralı mekanı olmayı başaran işletmemiz hafızalardan silinmeyecek davetler yaşatıyor.

Davet Alanları

Butik otel olmamızdan da anlaşılacağı gibi otelimizde düzenlenen davetler de butik organizasyon niteliği taşıyor. Açık ve kapalı alan seçeneklerimiz mevcut;
-Açık Alan: Bol oksijenli bir atmosferde yemeğinin gerçekleştirilmesini uygun gören çiftlerimiz seçimini 100 kişinin ağırlanabileceği bahçemizden yana kullanabilir.
-Kapalı Alan: Biz kapalı salon tercih ediyoruz diyen gelin damatlarımızı da kapasitesi 50 misafirle sınırlı olan alanımıza davet ediyoruz.

Dekorasyon

Secret Garden Restaurant çiftlerimizin fikirleri esas alınarak bir dizayna bürünüyor desek yanlış olmaz. Dilerseniz renkli dilerseniz daha sade. Beyaz yuvarlak sırtlı sandalyelerimizin tamamlayıcısı dikdörtgen ve yuvarlak şekildeki beyaz örtülü masalarımız. Oturma düzenini biraz hareketlendirelim derseniz renkli tüllerle sandalyelerimizi süsleyebilir; masalarımızın kenarlarına da bu tüllerden bağlayabiliriz. Bahçemizdeki doğal çiçekler, duvarlarımızın otantik yapısı, duvarlarımızdaki ayna, çerçeve, ahşap çiçek sepetleri dekorasyonumuzun dikkat çeken noktalarından.

Hizmetler

Yıllara dayanan tecrübemizle çiftlerimiz ve misafirlerinin masalarını hem lezzeti hem sunumuyla büyüleyen yemeklerle donatıyoruz. Aşçılarımız hijyenik koşullarda menülerinizi hazırlarken, servis elemanlarımız da titizlikle, hızlıca bu yemekleri masanıza getiriyor. Ayrıca çiftlerimize menülerimiz hakkında görüş bildirme hakkını da veriyoruz. 12 odamız var, bu odaları davetiniz sonrasında konaklama amacıyla kullanabilirsiniz. Restoranımızın aydınlatma ve ses sistemleri güçlü alt yapıdaki ekipmanlardan seçilerek kurulumu gerçekleştiriliyor.

Kalitesini ve başarısını aldığı ödüllerle ispat eden mekanımız Büyükada’nın gözde davet alanları arasında yerini alıyor. Tarihe tanıklık etmiş işletmemiz eski ve yeninin buluştuğu pek çok iz taşıyor. Bu da konuklarımızın ilgisini köşkümüze çeviren önemli bir unsur. Secret Garden organizasyon fiyatları hakkında detayları öğrenmek için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibat kurabilir ya da “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al” butonumuzu kullanabilirsiniz.

Secret Garden Restaurant Büyükada Düğün Yorumları (4)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Merve & Recep

Düğün Tarihi: 09.07.2022


Öncelikle bütün çalışanlara çok teşekkür ederim. Ellerinden geleni en iyi ve en profesyonel şekilde yaptılar. Bu mutlu günümüzde bize destek veren işletme sahibi Salih Beye ve otel müdürü Mert Beye çok teşekkür ederiz. Yemekleri çok lezzetli . Şirin bi bahçe içinde bulunan bu restoranda düğün... devam 

Melek & Mustafa

Düğün Tarihi: 16.06.2022


her şey için tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Servis çok hızlıydı ve yemekler çok lezzetliydi. Şirin bir bahçede böyle bi organizasyon yapmak isteyene kesinlikle tavsiye ederiz.

Cansu & Dinçer

Düğün Tarihi: 14.09.2019


Gizli ve Özel Bahçe ..
Evlilik teklifinide burda aldığım harika mekan. !!
Bir önceki yıl sevgilimin bana süpriz yapıp hayatımın en güzel gününü bana yaşattığı mekan ..
Çok beğendiğimiz ve bizim için anlamı olduğu için 60 kişilik bir yemek davetiyle beraber nikahımızıda burada...
devam 

Elif & Burak

Düğün Tarihi: 16.07.2016


Ada Palas - Secret Garden Ailesi...
Herşeyden önce bizim için unutulmaz günümüze değer katan tüm personele ve hizmetin memnuniyet için verildiğini bizlere bir kez daha hatırlatan işletme sahiplerine çok ama çok teşekkür ederiz..
42 Kişilik ufak bir organizasyon olsa da herşey tam...
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.