1Patroon Cafe & Restaurant

E-posta Gönder

  • Maltepe, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

1Patroon Cafe & Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

1Patroon Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

1Patroon Cafe & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

1Patroon Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

1Patroon Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

1Patroon Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.1Patroon Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


1Patroon Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

1Patroon Cafe & Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


1Patroon Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

1Patroon Cafe & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


1Patroon Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

1Patroon Cafe & Restaurant düğün dışında parti ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

1Patroon Cafe & Restaurant Hakkında

Sizi birbirinize bağlayan imzaları attıktan sonra aileniz ve yakın dostlarınızla gerçekleştireceğiniz yemek organizasyonu için 1patroon Cafe & Restaurant’a ne dersiniz?

Şık ve gösterişli dış mimarimiz uzaktan bile dikkat çekiyor. Çeşitli ışıklandırmalar ile donattığımız mekânımızın bir de içini görün! Şık ve modern bir şekilde dizayn edilen işletmemizin iç kısmı da konuklarımıza oldukça ferah bir ortam sağlıyor. Yüksek tavanımız, kendinizi basık bir ortamdan uzak hissetmenizi sağlıyor. Kullandığımız her aksesuar ve ekipmanda kaliteyi hissediyor, sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz bir işletme olduğumuzu anlıyorsunuz.

Yemek organizasyonları gerçekleştiren bir işletmenin en çok dikkat ettiği noktalardan biri de yemekleri olmalıdır! Biz de profesyonel mutfağımızda hazırlanan yemeklerin hepsinde görselliğe ve hijyene oldukça dikkat ediyoruz. 1patroon Cafe menüsünün geniş yelpazesi sayesinde 7’den 70’e her konuğumuzun damak zevkine hitap edebiliyoruz. Sandviç, hamburger, fajita, makarna, salata, pizza, pide, kırmızı et ve beyaz et gibi Türk ve dünya mutfağından pek çok ürünü menülerimizde bulabiliyorsunuz. Uzman şeflerimizin ve hızlı servis elemanlarımızın uyumuyla birlikte yemek servisini en kısa sürede tamamlayarak üstün bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

İşletmemizin içine bir de çocuk oyun alanı bulunuyor. Sevdiklerinizle keyifli bir akşam yemeği yerken çocuklarınız da burada doyasıya eğleniyor. Oldukça güvenlikli bu bölümde kaydırak, minik topların bulunduğu bölüm ve iç içe geçmeli bölümler bulunuyor. Minik misafirlerimiz de dahil olmak üzere bizi tercih eden her konuğumuzun rahatını düşünüyor, buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz.

İstanbul’da yemek organizasyonunuz için aradığınız işletmeyi bulduğunuzu düşünüyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Bırakın geri kalan tüm detayları biz halledelim. Size de gecenin tadını çıkarmak kalsın. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.