Merlot Otel-Harbiye Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Merlot Otel-Harbiye Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Merlot Otel-Harbiye Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Merlot Otel-Harbiye Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Merlot Otel-Harbiye Restaurant Sık Sorulan Sorular

Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Merlot Otel-Harbiye Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Merlot Otel-Harbiye Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Merlot Otel-Harbiye Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, parti, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Merlot Otel-Harbiye Restaurant Hakkında

2013 yılında kurulan Merlot Otel bünyesinde bulunan Harbiye Restaurant Eskişehir’de faaliyet gösteriyor. Deneyimli bir kadro ile yaptığımız her işi en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz.
Otelimiz bünyesin de konuklarımızı ağırlamak için toplam 80 odamız bulunuyor. Üstelik odalarımızda konuklarımıza lüksü ve konforu sunuyoruz. Konuklarımız arzu ederlerse The Merlot Fitness Center’da günün yorgunluğunu ve stresini atabilirler. The Merlot Brasserie ve The Merlot Lobby Bar’da eğlenceli vakitler de geçirebilirler. Yakın dostları ile bekarlığa veda organizasyonları da düzenleyebilirler. Şirketlerin The Merlet Business Center ve The Merlot Workshop ile toplantı, eğitim veya seminerlerini gerçekleştirebiliriz. Toplantı salonlarımızda her türlü teknolojik ekipman desteği ve organizasyonlarınız esnasında çeşitli ikram ve içecek sunumları da var. Balo salonumuzda ise her türlü organizasyonunuzu düzenleyebiliyoruz. Konaklama misafirlerimizi rahatsız etmeden düzenlediğimiz organizasyonlar da sadelik ve şıklıktan yana tercihler yapıyoruz.

Sıra Merlot Otel Harbiye Restaurant’a geldiğinde ise oturma düzeni ile 250 kişiye kadar resepsiyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Şık süslemeler ile restaurantımızda oluşturulan nezih bir ambiyans içerisinde düğün ve kına gecesi organizasyonlarınızı düzenleyebiliriz.

Özel aşçılarımız tarafından yüzyılı aşkın bir tarihi olan Hatay mutfağından beğeninize sunulan menülerimizden arzu ettiklerinizi organizasyonlarınız için konuklarınıza ikram edebiliyoruz.

Orkestramız veya müzik grubumuz eşliğinde Harbiye Restaurant’ta eğlenceye dahil olabilecek ve uzun bir gece tasarlayarak sevdikleriniz ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Ömür boyu hatırlayacağınız bu çok özel günleri çiftlerimiz için daha da güzel bir hale getiriyoruz.

Harbiye Restaurant konuklarının eşsiz organizasyonlarından sonra konaklama talep eden konuklarımız için Merlot Otel ile görüşülerek uygun sayıda oda bulunduğu takdirde konaklama imkânı da sağlayabiliriz.

Eğer siz de Merlot Otel kalitesi ile Harbiye Restaurant’ta organizasyonlarınızı gerçekleştirmek isterseniz; yapmanız gereken tek şey formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Böylece hayallerinize bir adım daha yaklaşmış oluyoruz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hoşnudiye mah. 738 sk.No:2/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Merlot Otel-Harbiye Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.