Nikah Sonrası Yemeği Aydın

Sultan Sofrası Vadi

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sultan Sofrası Vadi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sultan Sofrası Vadi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sultan Sofrası Vadi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Sultan Sofrası Vadi Sıkça Sorulan Sorular

Sultan Sofrası Vadi düğün fiyatları ne kadar?

Sultan Sofrası Vadi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sultan Sofrası Vadi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sultan Sofrası Vadi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sultan Sofrası Vadi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sultan Sofrası Vadi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sultan Sofrası Vadi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Sultan Sofrası Vadi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sultan Sofrası Vadi düğün dışında nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Sultan Sofrası Vadi Hakkında

Kuşadası’nda bulunan restoranımızda özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğün organizasyonları için mekân arayışı içindeyseniz dağ ve doğa manzarası sunduğumuz restoranımızı tercih etmeye ne dersiniz?

Restoranımız Sultan Sofrası Vadi Aydın adresinde en özel gününüzde ev sahipliği yapıyor. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle beraber tüm istekleri yerine getiriyoruz. Kimi çiftler için kapalı alanımızı hazırlarken kimi çiftler ise açık alanımızda organizasyonları gerçekleştirmek istiyorlar.

Eğer siz de bizimle beraber gününüzü güzelleştirecekseniz her iki alanımızda da davetlilerinizi ağırlayabiliriz. Oturma planını davetli sayınıza göre belirliyoruz. Konuk masalarında yer almasını istediğiniz renk ve konseptler varsa bizimle iletişim kurabilir, hayallerinizi anlatabilirsiniz. Özel günlerinizi gerçekleştirirken birçok araştırma yapıyoruz. Tam da istediğiniz gibi bir geceye sahip olabilmeniz için gelin yolunuzu tasarlıyor, nikâh masanızda özel dekorlara yer veriyoruz. Sadelikten yanayız. O yüzden özel günlerde sade dekorlar kullanıyoruz. Eğer farklı renk seçeneklerinde hizmet almak isterseniz profesyonel bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz.

Hayatınıza yeni bir sayfa açarken sunduğumuz lezzetlerle de davetlilerinizi mest ediyoruz. Mutfağımızda özenle hazırlanan lezzetler servis elemanlarımız tarafından hızlıca masalara ulaşıyor. Ana yemek seçeneklerimiz oldukça fazla. Hangi lezzeti seçmek isterseniz organizasyon sorumlumuzla iletişim kurarak belirleyebilir, özel davet menüleri oluşturabilirsiniz.

Bizi Aydın düğün salonlarından ayıran ise eşsiz manzaramız. Tüm şehre yukardan bakabildiğiniz, nefes kesici bir manzaraya sahibiz. Yemyeşil bir görüntüyü davetlerinizin arka planı yapacak, aileniz ve dostlarınızla beraber özel gününüze eşlik edeceğiz.

İlgili personelimiz gece boyunca isteklerinizi yerine getiriyor. Etrafınızda pervane olan servis personellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek. Üstelik geniş bir ekibe sahibiz. Bu yüzden misafirlerinizle birebir ilgilenebiliyoruz.

Mutlu gecenizi bize emanet etmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kirazlı köyü Yolu 7. Km. Belen Mevki Kuşadası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.