Saray Pide

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saray Pide
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Saray Pide Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Saray Pide Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Saray Pide Sık Sorulan Sorular

Saray Pide düğün fiyatları ne kadar?

Saray Pide düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Saray Pide düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Saray Pide kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saray Pide 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Saray Pide düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saray Pide düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Saray Pide düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saray Pide düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Saray Pide Hakkında

Aydın’da nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için uygun fiyatlı, kaliteli hizmete sahip bir işletme arayışındaysanız, sizi Saray Pide’ye bekliyoruz. Sağladığımız fırsatlar ile konuklarımızı bugüne kadar birçok günde ağırladığımızı ve restoranımızdan memnun bir şekilde uğurladığımızı söyleyebiliriz.


Efeler ilçesinde yer alan Saray Pide Aydın’da konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sunuyor. Efeler’de merkezi bir bölgede yer aldığını ve toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Özel araçlarınızla gelmek istediğinizde ise işletmemizin önünde park edebileceğiniz alanımız bulunuyor.


İşletmemizde bulunan masalar kapalı bir alanda bulunuyor. Bu alanımızın çevresi açılır-kapanır camekânlarla çevrili. Yani havanın güzel olduğu durumlarda burayı tamamen açarak açık bir alana dönüştürebiliyoruz. Tavanımızın da açıldığını söyleyelim. Kullandığımız masa ve sandalyeler düzenli bir şekilde yerleştirilmiş durumda. Organizasyonunuz için bizi tercih ettiğinizde, masa ve sandalyeleri taleplerinize göre dizayn edebiliyoruz.


İşletmemizin uzun yıllardan beri siz değerli konuklarımıza hizmet verdiğini ve birçok özel anınıza ev sahipliği yaptığını belirtmek istiyoruz. Nikah sonrası yemekleriniz dışında iş yemekleri, bayi toplantıları, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarınızda da bizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli yönetici kadromuz, genç ve dinamik çalışanlarımızla uyum içerisinde çalışarak bu organizasyonunuzu kusursuz bir hale getirmek için uğraşıyorlar.


Saray Pide’yi tercih ettiğinizde sizi en çok tatmin eden özelliğimiz, yemeklerimiz olacak. Birbirinden lezzetli ürünleri siz değerli konuklarımıza en hızlı şekilde sunmaya çalışıyoruz. Uzun yıllardır bünyemizde olan aşçılarımız birçok lezzeti konuklarımızla buluşturuyor. Lahmacun, pide ve ızgara seçeneklerimiz ile konuklarımıza geniş bir menü sunmaktayız. Saray Pide fiyatlarının da çok uygun olduğunu ve cebinize dost olacağımızı belirtmek istiyoruz.


Uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmete sahip olmak, organizasyonlarınızı samimi bir işletmede gerçekleştirmek ve bunun gibi birçok imkândan faydalanmak için formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Kemer Mah. Turgut Özal Bulv. No:16 (Total Karşısı) Efeler/ Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saray Pide Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.