Lima Restaurant

E-posta Gönder

  • Söke, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Lima Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Lima Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Lima Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Lima Restaurant Sık Sorulan Sorular

Lima Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Lima Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Lima Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Lima Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lima Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Lima Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lima Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Lima Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lima Restaurant düğün dışında açılışlar, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Lima Restaurant Hakkında

Aydın’da mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi ve nikah sonrası yemeği gibi organizasyonlar düzenliyoruz!

Uzun yıllardır misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verdiğimiz Lima Restaurant Söke’de keyifli bir akşam sizi bekliyor. Yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlar sayesinde elde ettiğimiz tecrübe ile beraber şimdi de hayatınızın en önemli günlerinden birinde sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Önemli günlerinizdeki davetlerinizde güler yüzlü çalışanlarımız misafirlerinizin tüm ihtiyaçlarında yanında oluyor.

200 ila 300 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda sade bir dizayn tercih ettik. Beyaz rengin ağırlıkta kullanıldığı mekanımızda konforlu bir ortam misafirlerinizi bekliyor. Bugüne kadar düzenlediğimiz organizasyonların türüne göre pek çok farklı oturma düzeni kurduk. Sizin de düzenlemek istediğiniz organizasyona en uygun oturma düzenine birlikte karar veriyoruz. Bu karar süreçlerinde yanınızda olması adına organizasyon sorumlumuz ile iletişim içinde olabilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile yaptığınız görüşmeler sonrasında mekânımıza gelerek menü tadımlarına katılma fırsatına sahipsiniz. Türk ve Dünya mutfağından pek çok seçkin lezzetin beğeninize sunulduğu tadımlarda damak zevkinize en uygun lezzetleri seçebilirsiniz. Böylece beğendiğiniz yemekler davetinizde güler yüzlü ekibimiz tarafından misafirlerinize sunuluyor. Organizasyonunuzun sahip olmasını istediğiniz özel bir konsept varsa bu konsept dahilinde çeşitli süslemeler ve dekorlar kullanabiliriz. Gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetlerimizle davetinizde eğlence asla hız kesmiyor!

Mutlu gecenizde yaşanan anları yıllar sonra da hatırlamak isterseniz anlaşacağımız fotoğrafçı ve kameramanlarla yüzünüzdeki mutluluğu en güzel açılardan kayıt altına alabiliriz.

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ‘’Evet’’ diyeceğiniz gecenizi Lima Restaurant’ta düzenlemek isterseniz sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Unutulmaz bir gecede misafirlerinizin ve sizin mutluluğuna katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.