Lidya Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lidya Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Lidya Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Lidya Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Çim alan Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Lidya Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Lidya Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Lidya Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Lidya Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Lidya Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lidya Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Lidya Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lidya Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Lidya Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lidya Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, piknik ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Lidya Restaurant Hakkında

Yeşilliklerle çevrili bahçemiz, işinde yıllarca tecrübeye sahip aşçılar tarafından yapılmış eşsiz lezzetlerimiz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile birlikte organizasyonlar düzenliyoruz. Misafirleriniz ile beraber keyifli nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı Lidya Restaurant İncirliova’da düzenlemeye davetlisiniz!

Mekânımızda uzun zamandır sahip olduğumuz kalite anlayışımız sayesinde misafirlerimizi hep memnun bir şekilde uğurladık. Davetiniz sırasında güler yüzlü ve işinde uzman çalışanlarımızın göstereceği hizmetlerden, lezzetli yemeklerimizden ve mekânımızın atmosferinden memnun kalacağınız konusunda kendimize güveniyoruz.

Gerçekleştireceğiniz davet öncesinde Lidya Restaurant’ı ziyaret ederek menü tadımına katılabilirsiniz. Davet menüsü tadımı sayesinde damak zevkinize en uygun menüleri tercih ederek gecede servis edilmesine karar verebilirsiniz. Yine organizasyon öncesinde oturma düzenleriyle ilgili bir isteğiniz varsa bunu göz önünde bulundurarak istediğiniz şekilde masalarımızın dizilimini ayarlayabiliriz. Masalarda herhangi bir süsleme ve dekor istediğiniz takdirde bu konuda da hayalinizdeki daveti gerçekleştirmek için organizasyon sorumlumuz hizmetinizde!

60 ila 80 kişilik davetliyi ağırlayabildiğimiz Lidya Restaurant Aydın’da otopark imkânına da sahip olduğumuz için park konusunda bir sorun yaşamayacaksınız. Yeşilin her rengini barındıran bahçemizde temiz havanın keyfini çıkartabileceğiniz gibi, çocuğu ile davetinize gelen misafirlerinizin çocuklarının oyun oynayabileceği oyun alanımız da mevcut. Nikah sonrası yemek organizasyonunuzun yıllar sonra da hatırlanmasını istiyorsanız anlaşabileceğimiz fotoğrafçıyla birlikte yüzünüzdeki tebessümü ölümsüz kılabiliriz. Kısacası Lidya Restaurant’ta en önemli şey memnuniyetiniz ve bu memnuniyeti sağlamak adına her şeyi planlıyoruz.

Hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştirdikten sonra sevdikleriniz ile birlikte gerçekleştireceğiniz nikah sonrası yemek organizasyonunuzu Lidya Restaurant’ta düzenlemeye karar verirseniz yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurup, ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve davetinizi gerçekleştirmek için gerekli hazırlıklara başlayabiliriz!

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Aydın - İzmir Kara yolu Üzeri Gerenkova Mah. İncirliova/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lidya Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.