Nikah Sonrası Yemeği Aydın

Gönül Hanı Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gönül Hanı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gönül Hanı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Gönül Hanı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Göl kenarında
Manzara
Göl manzaralı

Gönül Hanı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gönül Hanı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gönül Hanı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gönül Hanı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gönül Hanı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gönül Hanı Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gönül Hanı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gönül Hanı Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Gönül Hanı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gönül Hanı Restaurant düğün dışında nişan, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Gönül Hanı Restaurant Hakkında

2007 senesinden bugüne dek hız kesmeden hizmetlerine devam eden işletmemiz Gönül Hanı Restaurant Atça belediyesi Sultanhisar Aydın’da sizlerle buluşuyor. Bugüne dek pek çok müşteriyi konuk ettiğimiz restaurantımızda; gerek aldığımız gerek dönüşler gerek ise buradan ayrılırken yüzünüze yerleşen o memnuniyet tebessümü ile işimizi ne kadar iyi yaptığımızı anlamamızı sağlıyorsunuz. Bu çizgimizi asla bozmamak adına biz de her zaman kendimizi, hizmetlerimizi ve işletmemizi yenileyerek ve de geliştirerek sizlerin karşısına çıkıyoruz.

İçerisinde ördeklerin yüzdüğü, yemyeşil otlar ve rengarenk çiçekler ile sarmalanmış bir göl manzarasına karşı özel yemeklerinizi gerçekleştirme fikri eminiz ki sizi de fazlası ile cezbedecek. Doğa ile baş başa kalacağınız restaurantımızda size ve davetlilerinize görsel bir şölen sunuyoruz. Böyle bir manzaraya sahip olup da restaurantımızı duvar ile örmek hoş olmazdı. Bu amaç ile restaurantımız tavandan yere cam ile kapatılarak size manzarayı rahatça izleme keyfi sunuldu. Restaurantımızın iç dizaynı ise bu doğallığa uygun olmalıydı. Bu sebep ile tamamen ahşap dokunun hâkim sürdüğü bir yapı inşa ettik. Kendinizi bir masal diyarında hissedeceğiniz mekânımızda sizi de mutlaka ağırlamak isteriz.

Gelelim restaurantımızda pişen leziz yemeklere. Mutfağımızda balık ürünleri ağırlıklı olmak ile beraber et ürünlerine de yer veriyoruz. Özellikle mevsimin en taze balıkları ile hazırlayacağımız kutlama yemekleriniz, nikâh sonranızda sevdikleriniz ile gerçekleştireceğiniz harika bir etkinliğe dönüşecek.

Kutlama yemeklerinin yanı sıra bugüne değin pek çok çiftin evlilik teklifi için de tercih ettiği restaurantımızda size büyük bir özen ile hazırlanmış romantik bir masa tasarlıyoruz.

İstediğiniz her tür kutlamalar için mekânımız hizmet vermeye hazır. Siz de tercihinizi özel bir konsept sunan işletmemizde gerçekleştirmek isterseniz ve Gönül Hanı Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atça Mahallesi, Aydın Denizli karayolu No:40, 09470 Sultanhisar/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Gönül Hanı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.