Baba Şakir Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Baba Şakir Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Baba Şakir Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Baba Şakir Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Baba Şakir Restaurant Sık Sorulan Sorular

Baba Şakir Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Baba Şakir Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Baba Şakir Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Baba Şakir Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Baba Şakir Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Baba Şakir Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Baba Şakir Restaurant düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Baba Şakir Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Baba Şakir Restaurant düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Baba Şakir Restaurant Hakkında

Güzel atmosferimizle Aydın’dayız. Güzel birlikteliğinizi evlilikle taçlandırdığınız özel gününüzde, yılların verdiği tecrübemizle size en iyi hizmeti verebilmek için faaliyet gösteriyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel yemekler eşliğinde keyifli zaman geçirmek istiyorsanız Baba Şakir Restaurant Merkez/Aydın’ı tercih edebilirsiniz.


Lokantamızda istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlayarak eşsiz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Toplu yemek organizasyonlarınız için geniş ve konforlu bahçemizi ya da modern kapalı salonumuzu tercih edebilir, size özel bir alan oluşturmamızı talep edebilirsiniz.


Tecrübeli aşçılarımızla, yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin tazeliğine ve kalitesine çok önem veriyor ve tüm ihtiyaçlarımızı günlük olarak temin etmeye özen gösteriyoruz. Menü içeriğini merak ediyorsanız hemen açıklayalım; mezeler, ara sıcaklar, kebap ve pide çeşitlerimiz, mevsim salatamız ve daha birçok ana yemek seçeneklerimiz bulunuyor. Restoranımızın meşhur tandırını yedikten sonra ikram ettiğimiz kabak tatlımızı denemeden gitmeyin diyoruz. Menünüzü alkolsüz içecek seçeneklerimizle tamamlıyoruz. Menü içeriğinde değişikliğe gidebildiğimiz gibi standart menü seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz.


Evlilik yıldönümleri, kahvaltı organizasyonları, kurumsal iş yemeklerinde size hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Ayrıca doğum günü organizasyonları için eşinize, sevdiğiniz kişiye, anne babanıza ya da çocuklarınıza sürpriz doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz. Nikâh sonrası eşiniz, dostunuz, arkadaşlarınız ya da akrabalarınız ile leziz yemeklerin tadına bakabilir, bu mutlu gününüzde mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz.


Geniş ve ferah yapıdaki restoranımıza, yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm konuklarınızı rahatlıkla davet edebilirsiniz. Toplu yemek organizasyonlarınız için bizimle önceden iletişime geçip rezervasyon yaptırmanız gerektiğinin bilgisini de ayrıca vermek istiyoruz.


Mekânımızda talep etmeniz durumunda yerli müzisyenlerinin canlı performanslarına yer veriyoruz. Bu hizmetimizle bir yandan şarkılara eşlik ederken bir yandan da eğlencenin tadını çıkaracaksınız.


Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve grup organizasyonlarınıza özel Aydın Baba Şakir Restaurant fiyatları hakkında teklif almak için hemen bizimle iletişime geçin! Bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ata Mah., Denizli Blv. 68/A, 09100 Merkez/Efeler/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Baba Şakir Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.