Davetlilere Sizden Kalacak En Güzel Hatıra: Kına Magnetleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:09 dakika

21.09.2023

Kına gecene teşrif eden davetlilerini elleri boş göndermeyeceksin, değil mi? Kına gecesi magnetleri, senin için güzel bir seçenek olabilir. En beğendiğimiz magnetleri senin için derledik. Üstelik nikah şekeri ve kına hediyeliklerini yaptırabileceğin firmalar da burada!

Kına Magnetleri

1- Yonca Kına Magneti

Kına gecesi magnet modellerine baktığımızda sevimli ve naif tasarımların ön plana çıktığını görüyoruz. Çiçekler, yapraklar ve aşağıdaki modelde olduğu gibi yoncalar!

Aynalı bu modellerde, isimler küçük bir kağıt yerine direkt olarak magnetin üzerine yazılıyor. Bu da kına hediyelerine daha şık bir hava katıyor.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

Bunlara da göz at: Söz ve Nişan Magnetleri Arayanlar İçin 10 İstanbul Firması

2- Ayna Kına Magneti

Aynalar, kına gecesi hediyelikleri arasında oldukça popüler. Kına gecesine ağırlıklı olarak kadınların katıldığını ve daha çok gelin özelinde bir etkinlik olduğunu düşünürsek; oje, ayna gibi hediyeler doğru seçimler olacaktır.

Aynanın üzerine direkt isimlerinizi yazdırabileceğin gibi magnetin yanına ekleteceğin bir kağıda da yazdırabilirsin. Hediyenin rengini de kına konseptine uygun seçmeyi ihmal etme.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

Kına geceni evde yapmayı planlıyorsan, detaylar burada: Evde Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

3- İllüstrasyonlu Kına Magneti

Rustik dokunuşlara rastlanan bir diğer kına magnetinde şimdi sıra! Davetlilerinin dolaplarında çok hoş bir görüntüye neden olacak bu magnetler, çiftlerin eğlenceli illüstrasyonlarıyla süslenmiş. Sen başka figürler de kullanabilirsin.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

Düğününde de magnetleri değerlendirebilirsin: Düğün ve Nikah Magnetleri Arayanlar İçin Alternatifler

4- Hasır Magnet

Kına magnet modelleri arasında en çok talep edilenlerden biriyle devam edelim şimdi. Dekoratif olarak kullanılabilecek ve dolapların üzerinde şık duracak bu hasır magnetleri, dilediğin aksesuarlarla süsleyebilirsin. Kuru çiçek kullanmak güzel bir tercih olacaktır!

Hasır iplerinden yapılan magnetleri herhangi bir kutuya koymadan, direkt olarak davetlilerinize sunabilirsin. Bu sayede ekstra kutu masrafına da girmemiş olursunuz.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

Kına mekanına henüz karar vermediysen şu yazımıza da göz atabilirsin: İstanbul Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

5- Ahşap Kına Magneti

Kına hediyelik magnetler, ahşap oyma tekniğini kullanarak da yapılabiliyor. Ahşabın orta kısmının sonsuzluk işareti veya kalp şeklinde oyulması sonucunda ortaya çok güzel modeller çıkıyor.

Bu modelde de uçan balon resmine yer verilmiş. Ayrıca magnetlerde ana iki renk kullanımını sen de deneyebilirsin. Bu mor-beyaz, pembe-beyaz veya siyah-beyaz gibi birbirini tamamlayan tonlar olabilir.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

6- Kelebek Kına Magneti

Kına hediyesi magnetlerde aynalı modellerin ön planda olduğunu belirtmiştik. Bu aynalı modellerin birden farklı kesimini yaptırmak mümkün. Mesela şu an kelebek şeklinde bir magnetten bahsedeceğiz.

Kelebek figürünün yanı sıra kalp, deniz yıldızı ve çiçek şeklindeki magnetleri de tercih edebileceğini unutmamalısın. Tamamen senin zevkine ve kına konseptine kalmış!

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

7- Kına Gecesi İçin Magnet

Porselen magnet modellerini sık görmesek de çok hoş göründüklerini söylememizde fayda var. Porselen veya seramik üzerine özel baskı tekniğiyle isimler işleniyor ve tamamen size özel bir hatıra ortaya çıkıyor.

Bu magnetlerin kesimlerini daha farklı yaptırabilirsin. Ama unutmamalısın ki istediğin farklı kesimlerde maliyet yükselecektir.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

8- Çerçeve Magnet

Kına gecene teşrif eden davetlilerine küçük şık bir çerçeve hediyesi veremeye ne dersin? Hem buraya sevdiklerinin fotoğraflarını koyabilsinler hem de magnet olması sayesinde sürekli gözlerinin önünde dursun.

Çerçeveye konseptine uygun renklerde yapay çiçekler takabilirsin. Bu, onu daha da şık hale getirecektir.

davetlilere sizden kalacak en güzel hatıra: kına magnetleri

Sana önermek istediğimiz kına magnetleri bunlardı. Kına magnet fiyatları için kına hediyelikleri firmalarıyla iletişime geçebilir, sayfalarından ücretsiz teklif alabilirsin. Davetlilerine dağıtacağın hediyeliklerin siparişini ne kadar erken verirsen, o kadar iyi!

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap