Yakupbabada.com

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Yakupbabada.com Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3-5 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  Limit Yok

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Yakupbabada.com Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Yakupbabada.com Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Lavanta keseleri

Yakupbabada.com Hakkında

Nikah şekeri ve hediyelik hizmeti almak istiyor ancak içinize sinen bir firma bulamıyorsanız artık arayışına son verebilirsiniz. Çünkü artık doğru sayfadasınız. Yakupbabada.com ailesi olarak tüm beklentilerinizi karşılıyor, sizi mutlu ediyoruz.

1995 yılından beri çok sayıda farklı sektör ve piyasa üzerine ticari faaliyetleri yürütmüş bir firmayız. Yakup Baba Ticaret olarak hediyelik eşya, aksesuar, bijuteri ve giyim gibi birçok ürün içeriğinin yanı sıra nikah şekeri ve düğün organizasyonları için de çalışmalarımız bulunuyor. Son yıllarda büyük atılımlar yaparak sektörün kalbi sayılabilecek Şarkhan ve Tahtakale gibi yerlerde önemli bir isim elde etmiş durumdayız. Başarımızın sırrı elbette işimizi sevmek ve kendimizi geliştirmek.

Yıllardır sürdürdüğümüz ticaret tecrübemizi son yıllarda gelişmekte olan dijital pazarlara da açıyoruz. Çağı ve gerekliliklerini yakalamayı da elbette ihmal etmiyoruz. Yenilikçi vizyonumuz öncülüğünde pek çok sosyal medya ve sanal pazar platformuyla anlaşmalar yapıyoruz. Ürünlerimizi size daha profesyonel ve zamana uyum sağlayan metotlarla tanıtıyoruz. Firma olarak sağlam ve emin adımlarla e-ticaret pazarında da varlığımızı sürdürüyoruz. Büyük yatırımlar yapıyor, olumlu geri dönüşlerle başarımızı taçlandırıyoruz.

Nasıl bir hizmet almak istediğinizi eğer aklınızda kararlaştırdıysanız tek yapmanız gereken modellerimizi incelemek. Geniş bir ürün kataloğuna sahibiz. Bünyemizde her zevke uygun ürün bulunuyor. İçlerinden en beğendiklerinizi seçebilirsiniz. Nikah şekeri ve hediyelikleri sizin için kişiselleştiriyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken her zaman kaliteli malzemeler ve aksesuarlar kullanıyoruz. Renk renk pek çok modele sahibiz. Her boyutta, zevkte ve düşünce yapısında ürünümüz var. Eğer kararsızlık yaşarsanız bize danışabilirsiniz. Size objektif yönlendirmelerde bulunur, yardımcı oluruz.

Fatih’te hediyelik eşya ve nikah şekeri konusunda hizmet almak için bir firma arıyorsanız bizimle en kısa zamanda irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan Yakupbabada iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Süleymaniye Mahallesi, Siyavuşpaşa Sokağı, Kurtel İş Merkezi 14/2 YakupBabada (Alt kat)

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yakupbabada.com Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

G&B

Gaye & Burak

Düğün Tarihi: 16.01.2022Her zaman alış verişimi burdan yaparım ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler 🌸

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.