y65 by Selen Özakhun

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Nikah Şekercim
101 35

Küçükçekmece

Nikah Şekercim

En özel gününüzden geriye kalan anılar, değil mi? Peki, sevdiklerinize sund...

Beşiktaş

İstanbul Meyve Sepeti

...

D&S Tasarım
24

Avcılar

D&S Tasarım

Özel günlerinizi süsleyecek kişiye özel tasarımlarla sizlere en iyi hizmet...

Hakkında

y65 atölyesinde tasarımı ve üretimi yapılan tüm ürünlerin birbiri ile belirli bir uyum içinde olmasına özen gösteririz. Davetiye, nikah şekeri, alternatif davetli hediyeleri, menü kartları, masa eskort kartları, numeratörler her biri bizim için bir bütünün parçalarıdır.
Konsepte ve kişiye özel tasarladığımız nikah şekerleri ve davetli hediyelerinde hedefimiz alışılagelmişin dışında, alternatif fikirler sunabilmektir. Koleksiyonumuzda nostaljik şişelerde lavanta ve zambak kolonyalarından, doğal taş ve ahşap üstüne baskı magnetlere, vintage kutularda nikah şekerlerinden, özel baskılı kese kağıtlarında enfes dolgulu çikolatalara, el dikimi ham bez keselerde lavanta ve sabunlardan, döküm ve seramik kitap ayraçlarına, saksılarda canlı kır çiçeklerinden aromalı mumlara, el yapımı defterlerden özel baskı kitaplara kadar çok çeşitli seçenekler vardır.
Davetlilerinize unutulmayacak hediyeler vermek için gelin siz de y65 atölyesinin kapısını çalın. Sizi misafir edelim. Dumanı tüten kahveler ve keyifli sohbetler eşliğinde bu özel gün için hayallerinizdekileri birlikte gerçeğe dönüştürelim.

İletişim

Selen Ozakhun

  • Adres: Müvezzi Cad. Akademi Palas Apt. No.63 Daire.4 Çırağan/Beşiktaş

y65 by Selen Özakhun Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.