y65 by Selen Özakhun Hakkında

y65 atölyesinde tasarımı ve üretimi yapılan tüm ürünlerin birbiri ile belirli bir uyum içinde olmasına özen gösteririz. Davetiye, nikah şekeri, alternatif davetli hediyeleri, menü kartları, masa eskort kartları, numeratörler her biri bizim için bir bütünün parçalarıdır.
Konsepte ve kişiye özel tasarladığımız nikah şekerleri ve davetli hediyelerinde hedefimiz alışılagelmişin dışında, alternatif fikirler sunabilmektir. Koleksiyonumuzda nostaljik şişelerde lavanta ve zambak kolonyalarından, doğal taş ve ahşap üstüne baskı magnetlere, vintage kutularda nikah şekerlerinden, özel baskılı kese kağıtlarında enfes dolgulu çikolatalara, el dikimi ham bez keselerde lavanta ve sabunlardan, döküm ve seramik kitap ayraçlarına, saksılarda canlı kır çiçeklerinden aromalı mumlara, el yapımı defterlerden özel baskı kitaplara kadar çok çeşitli seçenekler vardır.
Davetlilerinize unutulmayacak hediyeler vermek için gelin siz de y65 atölyesinin kapısını çalın. Sizi misafir edelim. Dumanı tüten kahveler ve keyifli sohbetler eşliğinde bu özel gün için hayallerinizdekileri birlikte gerçeğe dönüştürelim.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Müvezzi Cad. Akademi Palas Apt. No.63 Daire.4 Çırağan/Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    y65 by Selen Özakhun Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.