Nikah Şekeri ve Hediyelik İstanbul

Tokel Ticaret

  • Min. Fiyat
    10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tokel Ticaret Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Evet

Tokel Ticaret Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Tokel Ticaret Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinin, küçük simgeler ve hatıralar sayesinde sevdikleriniz tarafından hatırlanmasını istemez misiniz? Şahsen biz isteriz ve bu iç görü ile çıktığımız yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Büyük bir heyecanla yıllar önce kurduğumuz Tokel Ticaret nikâh şekeri konusunda ülkemizde bilinen bir marka haline geldi. El emeği göz nuru olarak tek tek ürettiğimiz nikâh şekerlerimizi ve hediyeliklerimizi satmaya başladığımızda ürünlerimizin kalitesi sayesinde kısa zamanda tanındık ve sevildik. O günden beri de her yıl biraz daha büyüyerek faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Çok yönlü ve bir o kadar da köklü bir firma olarak vizyon sahibi bakış açımız sayesinde sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Yeni trendleri takip ediyor, alanımızdaki gelişmeleri kendi üretimlerimize uyarlıyoruz. Çok fazla model ve farklı içeriğe sahip sayısız ürün taslağına sahibiz. Nikâh, sünnet, kına, nişan, bebek ve doğum gibi özel günler için ayrı ayrı olarak özel modeller çalışıyoruz. Kişiye özel tasarımlar yapabiliyor ve değerli günlerin unutulmaz hatıralarını güzelleştiriyoruz.

Üstelik tek hizmetimiz hediyelik eşyalar veya nikâh şekerleri de değil. Pek çok alanda özle günler için farklı faaliyetlerimiz de mevcut. Örneğin; yeni dönem söz ve nişan merasimi trendlerinden jardinyerler ve nişan tepsileri de tasarlıyoruz. Son derece görkemli ve gösterişli modeller yaparak gelinlerimizin özene bezene kurdukları nişan masalarında ürünlerimizi parlatıyoruz. Gümüş veya altın renkler kullanıyor; ayna, cam ve mermer detaylar kullanarak ürünleri farklılaştırıyoruz. Gelinimiz dilerse ona nişan takımları ile uyumlu damat kahvesi tepsisi ve bardak seti de yapabiliyoruz. Yine o masalarda yer alabilecek şamdanları, vazoları, plexi isimlikleri de bizden tedarik edebilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve akabinde Tokel Ticaret Eminönü mağazamıza gelebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Eminönü, Fatih / İstanbul

Tokel Ticaret Yorumları (1)

Çiğdem & Cem

Düğün Tarihi: 02.05.2015

Nişanda da düğünde de burdan aldım ve fiyat olarak gayet uygun piyasada çok çeşit olmasına rağmen hepsi burdada vardı ve çok uygun fiyattaydı çok aşırı çeşit var kozada aynı şey 6 lira iken ben burdan 3 liraya almıştım.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.