Sukulent Bahçesi

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

5-8 TL

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 5-8 TL
  • Minimum Sipariş Adeti Limit Yok
  • Hizmet İçeriği Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Güler Tasarım
11 9

Büyükçekmece

Güler Tasarım

3-5 TL
Torax Design
35 12

Bakırköy

Torax Design

5-8 TL
Seden's Designs
36

Sarıyer

Seden's Designs

5-8 TL

Hakkında

Sizin için oldukça özel olan günlere hazırlanırken sevdiklerinizi düşünüyor, onlara bu özel ânları unutturmayacak aksesuarlar vermek istiyorsunuz. Uzun bir süre saklayabilecekleri, güzel bir hatıra olarak evlerine koyabilecekleri sukulentlerimiz ile hizmetinizdeyiz! Peki, Sukulent nedir? Hemen açıklayalım.

Kaktüs familyasından bir bitki olan Sukulent kelime anlamı “özü ve suyu olan” demektir. Epey fazla çeşidi olan, saksı görünümündeki küçük tahta yapısıyla oldukça şık ve tatlı bir görüntüye sahip olan Sulukent, modern çağımızda fazlaca tercih edilen bir ürün olarak yerini aldı. Kolay bakımı sayesinde de tercih sebebi olduğunu ve uzun ömürlü olduklarını söylemek istiyoruz. Dış görünüşü sayesinde bir bitki olmanın yanı sıra güzel bir aksesuar görevini de gören Sukulent’i tercih etmek için doğru adrestesiniz.

Toplamda 28 farklı sukulent çeşidi sunuyor, özel günlerinizi rengarenk bir hale dönüştürüyoruz. Tarzınızı ve sevdiğiniz rengi öğreniyor, sukulentlerimizi o tarz ve renge göre süslüyoruz. Farklı organizasyonlara göre farklı konseptler uyguluyor, Sukulent Bahçesi farkını her detayda hissetmenizi sağlıyoruz.

Oldukça kullanılan ve tercih edilen sukulentlerimizi birçok farklı organizasyonda tercih edebiliyorsunuz. Mesela söz ve nişanlarda, sünnetlerde, doğum günlerinde, baby showlerda sıkça tercih edilen bu aksesuarların da farklı tarz ve modellerini işletmemizde bulabiliyorsunuz.

Aksesuarınızın modelini belirledikten sonra siparişlerimizi tamamlamak ve size teslim edebilmek için 2 haftalık bir süre istiyoruz. Bu süreçte tüm isteklerinizi tamamlıyor ve istediğiniz adetin eksiksiz bir şekilde elinizde olmasını sağlıyoruz. İsterseniz şehir dışına da gönderim yapabiliyor, bu imkânımızla da doğru bir tercih yaptığınızı size hatırlatıyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda özel günleriniz için gerekli olan hediyeliklerimizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sukulent Bahçesi

  • Adres: İstanbul

Sukulent Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!