sirnsi dukkan

E-posta Gönder

sirnsi dukkan

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

Biscotti

...

İstanbul

ada bebek

...

İstanbul

work wonders

...

Hakkında

Nikah şekeri modelinize bir türlü karar vermiyor musunuz? Birçok alternatif bulunmasına rağmen kararsız mı kalıyorsunuz? Ekibimiz nikah şekeri seçimi konusunda sizlere yardımcı oluyor, size uygun nikah şekeri seçimi yapmanızı sağlıyor. Nikah şekeri modelinizi seçerken düğün konseptinize uygun modeller gösteriyor, tarzınızı yansıtan şeker modelleri seçmenizi sağlıyoruz. Bu özel günde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız için küçük ve tatlı hediyelikle sunma imkanı veriyoruz. Renk renk ve tasarım tasarım nikah şekeri modellerimiz Sirnsi Dükkan'da profesyonel ellerde sizler için üretiliyor. Bu işi profesyonel olarak gerçekleştiriyor, sizlerin beklentisi dışına çıkmıyoruz. Kalite ve lezzet kriterlerinden ödün vermiyor, en güzel ve lezzetli şekerlemelerle nikah şekeri modellerimizi tamamlıyoruz.

İletişim

Muserref Durmus

  • Adres: kartalYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.