Seden's Designs

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

5-8 TL

Min. Fiyat

Sarıyer, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 5-8 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Önerilen Firmalar

Güler Tasarım
11 9

Büyükçekmece

Güler Tasarım

3-5 TL
Torax Design
35 12

Bakırköy

Torax Design

5-8 TL

Hakkında

Mutlu bir birlikteliğe imza attığınız nikah gününüzde, ilişkinizi sevdiklerinizin önünde resmiyete döktüğünüz nişan töreninizde ya da eğlenceli kına gecenizde size dair detaylarla süslü, sevdiklerinize hatıra bırakmak amacıyla dağıtacağınız nikah şekeri ve hediyelikleri sizin için özenle Seden's Designs olarak hazırlıyoruz. Siz de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

Sarıyer'de nikah şekeri yapan yerler araştırmasında mutlaka bizi göreceksiniz. Birbirinden farklı görselliğe ve içeriğe sahip hediyeliklerimizi tarzınıza uygun bir şekilde hazırlıyor ve size özel olarak detaylarla kişiselleştiriyoruz. Hem siz hem de sevdikleriniz bu eşsiz hatıraları yıllar boyu saklayabilirsiniz. Butik tarzdaki çalışmalarımızda en iyi hizmeti sunma isteğimiz, kaliteli malzemelerden yapılan zarif ve her zaman kullanılabilecek ürünlerimizle size hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Ayrıca hediyeliklerinizi sadece isimleriniz ya da tarihlerle değil, çift olarak küçük bir fotoğraf ya da hoş bir resim ile zenginleştirebilirsiniz. İstediğiniz bir yazı ya da şiir, nikah tarih ve isimlerinizle birlikte hediyenizin üzerinde yer alabilir. Siz yeter ki düşleyin ve isteyin. Biz gerekeni yapıyor sizin için en iyi hizmeti sunuyoruz. Hayalleriniz ve mutluluğunuz bizim için çok önemli.

Mini kolonya şişeleri ve kolonya, badem, fıstık, fındık şekerleri, fıstık ezmesi, badem ezmesi ve süslü kalıcı kutuları, çam fidanları ve sukulentler, jel mumlar, mumlar, sabunlar, aynalar, shot bardağı çalışmalarımızda kullandığımız malzemelerden birkaçı. Kolonya ve şekerler için istediğiniz markaları kullanabiliriz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak kolonya ve şeker, sabun ve şeker, mum ve şeker, lavanta ve şeker, ayna ve şeker, çikolata ve kahve gibi takımları da güzel süslemelerle sunuyoruz. Renk ve süslemelere birlikte karar veriyoruz. Konseptiniz doğrultusunda bir renk uyumu tercih edebilir, görsel bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Siz de Seden's Designs hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan firma bilgileri yoluyla bizimle iletişime geçebilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Seden Özbaykal

  • Adres: Bahçeköy- Sarıyer/ İstanbul

Seden's Designs Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!