Seden's Designs

E-posta Gönder

Seden's Designs Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel Tasarım
Evet
Şehir Dışı Gönderim
Evet
Ücretsiz Teslimat
Evet

Seden's Designs Sık Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Seden's Designs Hakkında

Mutlu bir birlikteliğe imza attığınız nikah gününüzde, ilişkinizi sevdiklerinizin önünde resmiyete döktüğünüz nişan töreninizde ya da eğlenceli kına gecenizde size dair detaylarla süslü, sevdiklerinize hatıra bırakmak amacıyla dağıtacağınız nikah şekeri ve hediyelikleri sizin için özenle Seden's Designs olarak hazırlıyoruz. Siz de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

Sarıyer'de nikah şekeri yapan yerler araştırmasında mutlaka bizi göreceksiniz. Birbirinden farklı görselliğe ve içeriğe sahip hediyeliklerimizi tarzınıza uygun bir şekilde hazırlıyor ve size özel olarak detaylarla kişiselleştiriyoruz. Hem siz hem de sevdikleriniz bu eşsiz hatıraları yıllar boyu saklayabilirsiniz. Butik tarzdaki çalışmalarımızda en iyi hizmeti sunma isteğimiz, kaliteli malzemelerden yapılan zarif ve her zaman kullanılabilecek ürünlerimizle size hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Ayrıca hediyeliklerinizi sadece isimleriniz ya da tarihlerle değil, çift olarak küçük bir fotoğraf ya da hoş bir resim ile zenginleştirebilirsiniz. İstediğiniz bir yazı ya da şiir, nikah tarih ve isimlerinizle birlikte hediyenizin üzerinde yer alabilir. Siz yeter ki düşleyin ve isteyin. Biz gerekeni yapıyor sizin için en iyi hizmeti sunuyoruz. Hayalleriniz ve mutluluğunuz bizim için çok önemli.

Mini kolonya şişeleri ve kolonya, badem, fıstık, fındık şekerleri, fıstık ezmesi, badem ezmesi ve süslü kalıcı kutuları, çam fidanları ve sukulentler, jel mumlar, mumlar, sabunlar, aynalar, shot bardağı çalışmalarımızda kullandığımız malzemelerden birkaçı. Kolonya ve şekerler için istediğiniz markaları kullanabiliriz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak kolonya ve şeker, sabun ve şeker, mum ve şeker, lavanta ve şeker, ayna ve şeker, çikolata ve kahve gibi takımları da güzel süslemelerle sunuyoruz. Renk ve süslemelere birlikte karar veriyoruz. Konseptiniz doğrultusunda bir renk uyumu tercih edebilir, görsel bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Siz de Seden's Designs hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan firma bilgileri yoluyla bizimle iletişime geçebilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bahçeköy- Sarıyer/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Seden's Designs Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.