Piccolo Gifts

Piccolo Gifts

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 5-8 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Hakkında

2016 yılının Haziran ayında bir yolculuğa çıktık! Biz yolculuğumuza, minik hediyelerle küçük ve tatlı mutlulukların macerası diyoruz. Peki, Piccolo Gifts ailesi nerede mi hizmet veriyor? Düğün hediyelikleri İstanbul’dan yola çıkıyor, elbette şehir dışına da hizmet veriyoruz. Bu sayede Türkiye’nin pek çok yerinden çiftlerimize konukları için özel tasarladığımız hediyeleri gönderiyoruz.

Standardın dışına çıkmaya hazır olun! Doğaya zarar vermeye ve unutulmayacak hediyeler tasarlıyoruz. Camın sadeliği, şıklığı ve zarafetiyle minik şişelerde özel aksesuarlar tercih ediyoruz. Sabun, mum, zeytinyağı, tohum ve reçelleri paketliyoruz. Mutluluğu küçük sürprizlerle konuklarınıza sunuyor, kullanıldığında tebessüm oluşturacak hediyeler tasarlamaya çalışıyoruz. Havlu hediye etmeye ne dersiniz? Aklınızda demode bir görüntü canlandıysa, yanılıyorsunuz. Jüt iplerle şirin bir şekilde katladığımız havluları renk renk ve kaliteli ürünler arasından seçebiliyoruz. Bu sayede modern ile gelenekseli bir araya getiriyor, nostaljik bir sürpriz yapıyoruz. Üstelik sevdikleriniz tarafından her zaman kullanıldığını bilmek de sizi mutlu edecek bir hediye tercih etmiş oluyoruz.

Piccolo Gifts fikirleri bu kadarla da bitmiyor. Demiştik ya doğaya zarar vermiyoruz. Hatta her konuğunuza bir fidan hediye ederek eşsiz bir başlangıç ve solmayacak aşkınızın sembolü ağaçlarla çevrenize ışık tutmanızı sağlıyoruz. Sukulentlere ne dersiniz? Düşünsenize, ziyafet masalarında misafirleriniz için çok da şık bir görüntü yaratacaklar… Nişan, söz ve kına hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz çiçekler, sukulent ve bitki tohumları konseptinize de yakışır. Renkli not kağıtları ve kurutulmuş çiçeklerle süslediğimiz hediye çeşitlerimiz de var. Saat ve pusula ise sevdiklerinize armağan edilebilecek birçok seçenekten yalnızca bazıları arasında. Şimdi düşünen ve karar verin. Fikirlerinizi, isteklerinizi de paylaşarak davetinizin konseptini de tamamlayın.

Hâlâ neyi bekliyorsunuz, Piccolo Gifts iletişim bilgilerini kullanarak hazırlıklara başlayabilir, en az 50 adetten oluşan siparişlerinizi iletebilirsiniz. İstanbul nikah fidanı ve armağanlarını hazırlamaya başlamak için heyecanla bekliyoruz!

  • Adres: İzmir


1 yorum

Se

Sevde

Düğün Tarihi: 06.07.2019

Düğünüm için farklı tasarımlı hediyelik arayışındaydım fakat aklımda herhangi bir şey yoktu ve instagramda Piccolo Gifts 'i keşfettim. Kendileri ile hemen iletişime geçtim. Bana önerebilecekleri hediye türlerini sordum, kendilerinden farklı fikirler aldım. Düğünüm İzmir' de olucaktı ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Piccolo Gifts firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!