Mutluluk Perisi

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Eyüp, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Nikah Şekercim
101 35

Küçükçekmece

Nikah Şekercim

En özel gününüzden geriye kalan anılar, değil mi? Peki, sevdiklerinize sund...

Beşiktaş

İstanbul Meyve Sepeti

...

D&S Tasarım
24

Avcılar

D&S Tasarım

Özel günlerinizi süsleyecek kişiye özel tasarımlarla sizlere en iyi hizmet...

Hakkında

1978 yılında Ankara’da doğdum.
Eğitim ve iş hayatımdan bahsetmem gerekirse;
Burak Bora Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitirdim. Daha sonrada Yeditepe Üniversitesi’nde işletme mastırı(MBA) yaptım.2001 yılında mezun olduktan sonra girmiş olduğum tekstil (denim sektörü) dünyasında tam 13 yıl yıkama tasarımcısı (aynı zamanda arge müdürü) olarak çalıştım (Halen part time olarak bu işime de devam etmekteyim )

Çok ilginç bir hikaye ile bu sektörü tanıdım (iyi ki tanımışım..) ve artık o tasarımları kotlar (denimler) üzerine değil, lezzetli, renkli, cıvıl cıvıl, mis kokulu kurabiyeler, cupcakeler ve pastalar üzerine yapmaya karar verdim. Bu işi hobi olarak değil profesyonel anlamda yapmak istediğim için kendimi bu alanda eğitmek ve geliştirmek adına kıtaları bile atlamayı göze alıp Avustralya’nın en iyi pasta eğitimini veren Planet Cake Eğitim Merkezi'nde pasta eğitimi aldım… Eğitimlerime farklı ülkelerde devam etmeyi planlamaktayım.

Her türlü isteğiniz, talebiniz ve en önemlisi yüzünüzdeki o gülümseme benim için çok özel ve değerlidir. Sunduklarımla sizleri mutlu etmeyi hedefleyen bir mutluluk perisi olmak en büyük hedefim...

İletişim

AYKUT ÖZKOCAER

Gulsah Tekir

  • Adres: Türbe Cad. Sakarya Mah. No:4 Eyüp

Mutluluk Perisi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.