Mutluluk Perisi

E-posta Gönder

Mutluluk Perisi Hakkında

1978 yılında Ankara’da doğdum.
Eğitim ve iş hayatımdan bahsetmem gerekirse;
Burak Bora Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitirdim. Daha sonrada Yeditepe Üniversitesi’nde işletme mastırı(MBA) yaptım.2001 yılında mezun olduktan sonra girmiş olduğum tekstil (denim sektörü) dünyasında tam 13 yıl yıkama tasarımcısı (aynı zamanda arge müdürü) olarak çalıştım (Halen part time olarak bu işime de devam etmekteyim )

Çok ilginç bir hikaye ile bu sektörü tanıdım (iyi ki tanımışım..) ve artık o tasarımları kotlar (denimler) üzerine değil, lezzetli, renkli, cıvıl cıvıl, mis kokulu kurabiyeler, cupcakeler ve pastalar üzerine yapmaya karar verdim. Bu işi hobi olarak değil profesyonel anlamda yapmak istediğim için kendimi bu alanda eğitmek ve geliştirmek adına kıtaları bile atlamayı göze alıp Avustralya’nın en iyi pasta eğitimini veren Planet Cake Eğitim Merkezi'nde pasta eğitimi aldım… Eğitimlerime farklı ülkelerde devam etmeyi planlamaktayım.

Her türlü isteğiniz, talebiniz ve en önemlisi yüzünüzdeki o gülümseme benim için çok özel ve değerlidir. Sunduklarımla sizleri mutlu etmeyi hedefleyen bir mutluluk perisi olmak en büyük hedefim...

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Türbe Cad. Sakarya Mah. No:4 Eyüp

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mutluluk Perisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.